Jste zde


Cestou k přirozenému zvětšení rtů je aplikace kyseliny hyaluronové
Esoterika.cz

 

Rozhodnout se pro zvětšení nebo modelaci rtů není snadné, a to obzvlášť, když občas můžete vidět veliké a nepřirozeně vypadající rty na stránkách různých časopisů. V rukou odborníků se nemusíte bát podstoupit zákrok zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou.

Přirozený tvar rtů lze získat bez chirurgického zákroku pomocí výplní. Zkušení odborníci v BcD Clinic se shodují na tom, že zvětšení rtů metodou aplikace injekčních výplní kyseliny hyaluronové má řadu výhod a také déle vydrží, na rozdíl třeba od různých lesků a sér na zvětšení rtů.

Kyselina hyaluronová pomáhá nejen se zvětšením rtů

Kromě toho, že se kyselina hyaluronová využívá ke zvětšení rtů, její efekt se hodí i v řadě dalších případů:

  • modelace rtů v případě asymetrií,
  • hydratace rtů,
  • redukce vrásek nad horním rtem,
  • zvýraznění kontur,
  • nadzvednutí horního rtu,
  • nadzvednutí koutků.

Co od aplikace kyseliny hyaluronové očekávat

Na prvním místě je nutné si říci, že zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou patří do rukou profesionálů, kteří mají s estetickou medicínou a samotnou korekcí rtů zkušenosti a vědí, jakou koncentraci kyseliny použít a jaké by měla mít vlastnosti: jakou by měla mít viskozitu, jak silně má být zasíťovaná, a tedy jak dlouho vydrží i jak správně provést samotnou aplikaci, aby nedošlo k tvorbě hrudek uvnitř rtů.

Kyselina hyaluronová se aplikuje velmi tenkou jehličkou nebo kanylou přímo do červeně rtu nebo do kontur. Zákrok trvá 20–30 minut. Je možno použít svodnou anestezii, někdy stačí i lokálně znecitlivující krém. Několik dní po zákroku mohou být rty lehce oteklé a citlivé, můžeme je ledovat a otok postupně zmizí.

Krásné rty vám vydrží až několik měsíců

Kyselina hyaluronová se ve rtech postupně vstřebává, proto není zákrok trvalý a je nutné ho opakovat, pokud chcete tvar udržet a být spokojeny. To, jak dlouho bude vstřebávání trvat, záleží na řadě faktorů. Svou roli hraje původní velikost rtů, rychlost metabolismu, mimika obličeje i typ použité výplně. V průměru je dobré opakovat zvětšení nebo modelaci rtů po 6–12 měsících.

Dát rtům ten správný tvar patří do rukou odborníka. Přirozeně vypadající rty jsou sexy, svůdné a vy se s nimi budete cítit sebevědomější.

 

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno