Jste zde


Šamanské léčení: Karty pro chvíle zastavení
RenataP

šamanské léčení


Šamanské karty ve velmi elegantním hávu. A stejně elegantní a přímé jsou i informace, které nám dávají. Nejprve jsem obdivovala jejich krásu, jednoduchost, a více četla texty v knížce, ale při bližším pohledu a pak i s chápáním obsahu každé karty začínají působit i z obrázku velmi intuitivně. Najednou jsem si začínala všímat detailů, shodných prvků na kartách, které spolu souvisí a karty v mnoha případech začínaly vyprávět příběh.

 

Karty se pak začaly více hodit pro výklady na více karet, buď podle knížky a návodu, nebo si jednotlivé cestičky a pozice můžete stanovit sami. 


K čaji a kávě....

Miluju ty chvilky, kdy přijde to správné naladění podobné cvičení, uklidnění, ujasnění si sebe samé, meditace a odstranění stresu. Vše v jednom. 
Právě na to uklidnění, že ať se děje, co se děje, nějaký význam to má a stále je před námi nějaký směr, jsou nejlepší. Určitě jsou to karty vhodné i pro rychlé výklady, ale mě to postupně přišlo nějak škoda a začala jsem mít důstojnou touhu dopřát jim čas. 

 

Ideální pro každého, kdo má rád přímé, jasné výklady.
Ideální k tarotům.
Ideální naprosto o samotě, protože nám ukáží, jak se ve skutečnosti cítíme, co skrýváme i sami před sebou a co se děje kolem nás. Energeticky.

A pak už je život v našich rukou.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno