Jste zde


SRPEN 2017 dle Snadného tarotu od B. Moore
RenataP

Srpen je svou energií podle tarotu Barbary Moore obtížnějším měsícem pro toho, kdo se zuby nehty drží něčeho, co už nefunguje, co ho ničí, pod čím se hroutí. V tom případě vás může srpen doslova zavalit. V opačném případě je to ale zcela otevřená energie k novému, vysněnému, intuitivnímu, otevřenému, a především po všech směrech naplňujícímu.

 

Jak si to jenom představit? Představte si obchod plný zkaženého masa, kde část lidí už je připravena odejít do novější části prodejny, kde je čerstvá zelenina a ovoce nejkrásnějších barev a tvarů, ale pár lidí se ještě těch zkaženin drží. A srpen otevře ty dveře, které oddělují oba obchody. Vzniká průvan, který osvěží a překvapí ty připravené, a těm na druhé straně může snadno způsobit to, že popadané kusy masa je zavalí. Při troše štěstí je ale průvan odfoukne do davu těch, kteří směřují už jinam. A budou dosti překvapeni, protože na tohle rozhodně neměli ještě s těmi rukama umazanýma od toho nepěkného, vůbec odvahu.

Hlavní kartou srpna je Věž.  Hned za ní je Hvězda a Slunce… Jednoznačně nás tedy navádí ke změnám, může mít energii bortící staré struktury a okamžitě nás navádějící na ty nové, kvalitnější a pevnější. A hlavně světlejší… Z noci se postupně dostáváme do světlého dne, je to vidět i z barvy oblohy na prvních kartách.

Překážkou tomu všemu může být okounění a lpění

Příměru s dvěma obchody a průvanem odpovídá i karta dole, Čtyřka pohárů, která se nám nabízí s ratolestí a novou nadějí,… ale osoba na kartě ji nevidí, je zadumána nad svými ztrátami a lpí na nich. Chce být obětí… vyžívá se v tom? Možná… Neměla by to dělat ale moc dlouho, a vy nakonec taky ne, protože hned za tím je Desítka pentaklů, jež je o naplněné radosti a splněných šancích.

K čemu tedy srpen využít:

  • K pokračování v nově nastolených cestách, protože můžeme dojít dílčích a výrazných úspěchů
  • K začátku takových změn
  • K řešení zásadních věcí v životě, kde cítíme, že už to nejde takhle dál…
  • K přesunům, k přemýšlení o tom, co dál… v tomto nám velmi pomůže intuice i s drobnými osudovými zásahy

Dejte si pozor na to, co vám bude v srpnu kazit náladu, to je patrně to, co potřebuje z vašeho života odoperovat. Využijte každou chvíli, každou příležitost, která voní novou šancí, možnostmi a tím, po čem volá vaše srdce.

Pusťte do života ten průvan…

O kartách Snadný tarot a autorce:

Barbara Moore je osvědčenou autorkou knih o tarotu a nejen o této knize říká: „Cvičte, cvičte, cvičte…. Čím víc budete s tarotem, tím víc bude tarot s vámi. Otevře vám oči i mysl víc, než jste si kdy dokázali představit. Když držíte balíček tarotových karet, držíte sedmdesát osm klíčů, které vás dovedou k nekonečným možnostem tohoto zázračného a tajemného světa, který obýváme.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více