Jste zde


Rebecca Campbell: Karty HVĚZDNÝCH DUŠÍ
RenataP

Hluboké jako duše. Jako vesmír, jako voda, jako vzduch. Velmi pravdivé a laskavé. Karty zaujmou na první pohled nádherným jemným zpracováním, které doslova rozkvétá před očima, když  s nimi poté pracujete.

 

Kniha je příjemným čtením pro relax i náhledem do historie, kdy se vždy dočítáme o tom, že naši předkové měli neodbytný pocit, že lidstvo pochází z hvězd. I autorka si tento pocit prožívala a když se zahleděla do hvězd, napadlo ji vytvořit právě tyto karty. Jsou hluboké a zavedou nás přesně tam, kde se cítíme, že jsme při pohledu do hloubky letní oblohy.

Ukázka:

„Čím starší je duše, tím hlubší je její úkryt. Mnohé hvězdné a pradávné duše jsou vlastně nejraději samy. Je jim příjemné trávit čas o samotě a potřebují to, aby si dobily energii – zvláště pokud mají málo aktivní či uzavřenou kořenovou čakru nebo je pro ně těžké být v lidském těle.

Pro mnoho hvězdných duší je příjemnější, mohou-li trávit čas v ústraní, než nesmyslnými konverzacemi a vztahy. Nicméně musíme mít na paměti, že tu nejsme proto, abychom své životy trávili o samotě. Lidé jsou animální tvorové s potřebou vytvářet tlupy a my všichni potřebujeme lásku, společnost a podporu ostatních, a to jak emocionálně, tak i fyzicky….

Ve zkratce:

  • jsou mimořádně přesné, texty na kartě umožňují rychlou přesnou orientaci (text v knížečce pak skvěle doladí)
  • obrázky jsou pastelová svátečnost, tam nelze říct nic víc!
  • knížečku ráda používám k běžnému čtení, třeba před spaním, je hladivá a už jen čtení o kartičkách je léčivé a relaxační

O autorech:

Rebecca Compbell je uznávaná duchovní učitelka a autorka bestsellerů Světlo v temnotě a Povstaň, sestro. Povzbuzuje lidi z celého světa k tomu, aby vyslyšeli volání své duše. V nakladatelství Synergie vyšly její Karty světla.

Danielle Noel je designérka, spisovatelka a vizuální umělkyně. Ve svých ilustracích, obrazech, fotografiích a návrzích splétá dohromady mystické příběhy a intuitivní vize.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2020 https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000502_karty-hvezdnych-dusi.php
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více