Jste zde


Síla ženy II.
Iva Hédlová

Pokračujeme….

 

4. MÁTE  SE  RÁDY A V  TOMTO  DUCHU  SE  K SOBĚ CHOVEJTE
Respektujte se a opatrujte se. Máte-li se rády, jste více otevřeny i lásce druhých. Zákon lásky vám ukládá, abyste se zaměřovaly spíše na to, co chcete, než na to, co nechcete. Zaměřte se tedy na lásku k sobě samým.

Není pochyb o tom, že se mám ráda.

5. PEČUJTE  O  SVOJE  TĚLO
Vaše tělo je jako vzácný chrám. Chcete-li žát dlouho a naplno, je třeba, abyste již nyní o sebe pečovaly. Snažte se vypadat svěže, mít dostatek energie a dobře se cítit. Správná výživa a cvičení jsou velmi důležité, protože až do vašich posledních chvil na tomto světě by vaše tělo mělo být pružné a dobře pohyblivé.

Jsem zcela zdravá a šťastná.

6. VZDĚLÁVEJTE SE
Příliš často nevíme, jak se zachovat a stěžujeme si, že to či ono neznáme. Přitom se můžeme všemu naučit, protože jsme chytré a bystré. Všude kolem jsou knihy, kazety, kurzy. Když nám chybějí peníze, využijeme knihoven nebo si najdeme svépomocné spolky (jsou uvedeny v telefonním seznamu). Sama nepochybuji o tom, že se až do konce života budu něčemu učit.

Stále se učím a rozvíjím.

7. FINANČNĚ  SI  ZABEZPEČTE  DOMÁCNOST
Každá žena má právo na svůj vlastní majetek. Je důležité tuto myšlenku přijmout, protože toto přesvědčení ovlivňuje naši vnitřní hodnotu. Můžeme začít s málem, ale je důležité nepřestávat ve spoření. Utvrzujte se pomocí prohlášení.

Mé příjmy stále rostou. Daří se mi vše, na co sáhnu.

8. NEZANEDBÁVEJTE ANI SVOJI TVOŘIVOST
Tvořivou se stává každá činnost, která vás naplňuje. Může to být cokoli, od pečení koláčů až po projektování budov. Dejte svým projevům čas. Pokud máte děti a času není dost, můžete si např. vzájemně pomáhat s přítelkyní, která je na tom stejně. Obě si zasloužíte mít čas pro sebe. Řekněte si:

Na kreativní činnost si vždy udělám čas.

Podle Louise L. Hay – Síla ženy – nakladatelství PRAGMA
Ve spolupráci s www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více