Jste zde


Kurzy reiki pro zdraví i vnitřní klid ve sdružení IRIL
Iva Janíčková

Reiki je léčivá vesmírná energie, která pomáhá při sebeléčení, jako součást prevence proti nemocem i při relaxaci a můžeme ji využít i při pomoci jiným lidem, zvířatům, rostlinám. Zpřístupňuje se zasvěcením, které provádí reiki mistr. Celkové zasvěcení je rozděleno do tří stupňů, které na sebe navzájem navazují, čtvrtý stupeň umožňuje do reiki zasvěcovat.

 

Součástí každého zasvěcení jsou informace o možnosti využití reiki příslušného stupně, rozproudění reiki v těle a duši zasvěcovaného člověka, praktické naučení se technik použití a možnost být se svým učitelem–mistrem reiki v dalším kontaktu i po kurzu podle potřeby, což dává možnost naučit se používat reiki i v běžném každodenním životě.

Kurz reiki 1. stupně Jednodenní kurz, na němž se naučíte, jak pomáhat sobě i druhým pomocí proudění reiki přes dlaně, naučíte se dávat reiki i zvířatům, rostlinám, harmonizovat si jídlo a pití, snižovat vedlejší účinky léků. Po kurzu budete mít možnost občasné návštěvy reiki klubu nebo dalších konzultací podle vaší potřeby.

Kurz reiki 2. stupně Jednodenní kurz určený pro absolventy prvního stupně, kteří absolvovali zasvěcení do prvního stupně v klasickém výukovém Usui systému reiki, na němž se naučíte posílat reiki mimo prostor i čas a pomáhat si tak sobě i jiným efektivněji. Pokud si nejste jisti, v jakém výukovém systému jste první zasvěcení přijali, můžete se ozvat a pokud bude vaše zasvěcení do prvního stupně reiki kompatibilní s klasickou výukou, tak vás na kurz rádi přihlásíme.

Kurz reiki 3. stupně Jednodenní kurz, na němž se zesílí proudění reiki přes vaše tělo, duši i ducha, naučíte naplňovat si energií reiki duševní spirituální rovinu svého bytí a efektivně tak zklidňovat mysl. Reiki vám posílí intuici, pomůže vám při harmonizaci těla, duše a ducha i při vytváření si vnitřního klidu a duševní rovnováhy. Po absolvování kurzu se můžete zúčastnit doplňujícího zasvěcení, které pomáhá prohloubit schopnost přijímat reiki ve svém duchu a tím si pomocí reiki uzemňovat pozitivní cestu vlastního ducha.

Více se o energii reiki, o všech našich kurzech i o mistrech reiki, kteří je vedou, dozvíte na našich webových stránkách www.iril.cz

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

Iva Janíčková

Zaměření:

kurzy a terapie reiki, kurzy tarotu a výklad tarotových karet, kurzy o andělích a andělské semináře

Kontakt:

kontakt: Křížová 15, 603 00 Brno, www.iril.cz,
telefon 723 456 720

Web: http://www.iril.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora