Jste zde


predstavujeme/jake-specifikace-musim-vzit-v-uvahu-kdyz-si-chci-koupit-telefon-pro-fotografovani
Esoterika.cz

 

Huawei opět uspěl s uvedením svého nejnovějšího skládacího telefonu Huawei P50 Pocket. Toto úžasné malé zařízení je ideální pro cestovatele, kteří chtějí výkonný telefon, který se vejde do kapsy. S velkým displejem a dlouhou výdrží baterie vám Huawei P50 Pocket jistě učiní mnohem lepší zážitek z cestování. V tomto příspěvku na blogu probereme některé z nejlepších funkcí tohoto nového telefonu a proč byste měli zvážit jeho koupi pro sebe!

1. Design telefonu Huawei P50 Pocket

Huawei P50 Pocket má jedinečný design, který se nepodobá žádnému jinému skládacímu telefonu na trhu. Jedná se o véčkový design. Ve složeném stavu má rozměry 87,3 x 75,5 x 15,2 mm, takže jej snadno strčíte do kapsy. Když je rozložený, má 6,9 palce, stejně jako běžný smartphone. RAM telefonu je od 8 GB do 12 GB a vnitřní úložiště je od 256 GB do 512 GB, což se liší podle ceny. Vnitřní baterie má kapacitu 4000 mAh, což vám poskytne až 16 hodin nepřetržitého používání. Díky kompaktnímu designu se toto zařízení snadno vejde do kapsy a nezabere mnoho místa. Je ideální pro každého, kdo rád chodí na hudební festivaly, kempuje nebo cestuje po světě!

2. Technické vlastnosti telefonu Huawei P50 Pocket

Díky OLED displeji s rozlišením 1188 x 2790 pixelů a 1B barev mohou uživatelé s tímto kompaktním zařízením pracovat s maximální efektivitou! Mohou využívat funkce telefonu ke sledování všech svých oblíbených televizních pořadů a filmů na jednom zařízení. S Huawei P50 Pocket mohou studenti také nahrávat přednášky a dělat si poznámky do školy!

3. Fotografování s Huawei P50 Pocket

Huawei P50 Pocket je vybaven trojitým 40MP, 13MP a 32MP zadním fotoaparátem a 10,7MP předním fotoaparátem. Fotoaparáty mají různé režimy pro pořízení dokonalého snímku, včetně režimu Portrét a Nočního režimu. Fotoaparát dále disponuje LED bleskem, HDR, panoramatem.

4. Cena telefonu Huawei P50 Pocket

Se všemi těmito úžasnými funkcemi je cena tohoto nového telefonu poměrně vysoká. Prodává se za 34999 Kč a lze jej zakoupit pouze u konkrétních prodejců po celém světě. Pokud však máte rozpočet a chcete utrácet za nové zařízení, koupě tohoto telefonu rozhodně nebudete litovat!

5. Klady a zápory Huawei P50 Pocket

Huawei P50 Pocket je skvělý nový telefon, který má spoustu výhod. Je ideální pro ty, kteří chtějí pořizovat fotografie a videa na cestách, pracovat na profesionálních projektech nebo jej jen používat pro sociální sítě a zábavu. Pokud neradi nosíte po kapsách příliš mnoho věcí, je pro vás toto zařízení dobrou volbou.

Tento telefon je však také poměrně drahý. Pro ty, kteří si to mohou dovolit, je na trhu jen velmi málo zařízení, které se vyrovnají Huawei P50 Pocket.

Závěr

Celkověje huawei p50 pocket skvělým zařízením pro každého, kdo hledá výkonného a kompaktního společníka na cesty. Díky rychlému procesoru, velké úložné kapacitě a dlouhé výdrži baterie je ideální na cesty a jeho tenký design zajišťuje, že jej lze snadno vložit do kapsy nebo tašky. Kamera funguje dobře i za zhoršených světelných podmínek, takže je ideální pro zachycení vzpomínek na cestách. Pokud hledáte kvalitní Android telefon, který nezabere příliš místa, Huawei P50 Pocket rozhodně stojí za zvážení.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno