Jste zde


Dva tipy na dárky - Andělský balíček a kolekce Stanley Bradley
Esoterika.cz

Stanley Bradley DVD kolekce

Nejen jako dárek, ale když už se blíží ty Vánoce, máme tu hned dvě upoutávky pro ty z vás, které zajímá meditace, výklady karet, zdraví a psychotronika. Jedná se o tyto dva balíčky, které můžete využít buď pro sebe a nebo jako dárek od vaší Esoteriky.

 

Andělský balíček

Prožijte Andělské Vánoce Setkejte se s Anděly skrze více smyslů. Najděte si k nim svou cestu, ať už na videu s věhlasnou ikonou celé převeliké oblasti Andělů Doreen Virtue, nebo poslechem Meditací jejího syna Charlese… A pro staromilce zde máme osvědčenou formu knihy v podobě e-booku, kde se můžete nechat inspirovat, jak nejen s pomocí Andělů odstartovat své Povolání (práci) snů. Právě pro vás je zde Vánoční Andělský balíček, který obsahuje:

DVD Andělský výklad karet - Doreen Virtue, CD Meditace - Charles Virtue a pdf e-book - POVOLÁNÍ SNŮ - Tiny Marie Bertoli a Charlese Virtue

+ DVD Andělský výklad karet od Doreen Virtue, PhD. (80 min.) V anglickém znění s českými titulky za 250,- Kč. Doreen Virtue naučila tisíce lidí z celého světa, jak používat Andělské výkladové karty a jak docílit výstižného a léčivého výkladu. Karty vám umožní nahlédnout do budoucnosti své nebo vašich blízkých a porozumět tomu, jak léčit každou oblast vašeho života.

+ CD Meditace od Charles Virtue (102 min.), formát mp3, v anglickém znění, český překlad v bookletu, za 150,- Kč. Charles Virtue sestavil a osobně namluvil 3 velmi silné meditace: Přetínání vláken, Rozhodování a Vyšší energie. CD obsahuje celkem 7 skladeb Marka Watsona, oblíbeného autora Charlese a Doreen Virtue. Meditace mají český přepis v bookletu.

+ A navíc je zde ke stažení kniha pdf e-book - POVOLÁNÍ SNŮ s podtitulem Živte se tím, co vás baví! od Tiny Marie Bertoli a Charlese Virtue zdarma. Celkem tedy za tento Andělský balíček, který komplexně nasytí vaše smysly, zaplatíte 400,- Kč+ poštovné. Pokud si objednáte komplety dva a více, tak platíte jen 300,- Kč za jeden balíček a poštovné je zdarma.

Objednávejte mailem na info@esoterika.cz

Kolekce DVD Stanley Bradley

Psychotronika pro každého Seznamte se s odkazem velikána české psychotroniky (dříve Stanislav Brázda a nyní Stanley Bradley). Objevte jeho bezkonkurenčně účinné postupy, které stojí na desítkám let zkušeností a tisících klientech. A navíc se na rozdíl od mnoha jiných zahraničních autorit opravdu opírá o znalost zdejší mentality a české povahy a jejich specifik včetně dějinných souvislostí a vlivů. Hlavním pokladem DVD je jeho naprostá otevřenost, s jakou se dělí nejen o své poznání, ale navíc dává nahlédnout do útrob svého domu. Vše ukazuje názorně, předává veškeré své znalosti i metody. Objevte i vy hodnotu a velikost významu jeho díla.

Sada 5 DVD Lexikonu moderní psychotroniky zahrnuje:

DVD I. POKLADNICE SCHOPNOSTÍ A ENERGIE / UMĚNÍ RELAXACE, MEDITACE

Prvním uměním, které by měl ovládnout každý adept psychotroniky, je uvedení do nižšího stavu vědomí. Právě tato schopnost otevírá dveře dál…

+ DVD II. POHLED DO BUDOUCNOSTI/ UMĚNÍ VĚŠTIT

Věštění se může stát naším nástrojem. Nástrojem, který pomáhá odhalit naše skutečné možnosti, které nám doposud zůstávají skryté.

+ DVD III. DŮM VZTAHŮ / UMĚNÍ LÁSKY, VZTAHŮ A SEXU

…Cílem DVD je probudit inspiraci a odvahu pohlédnout na vztahy jinak. Chceme-li totiž otevřeně a svobodně žít, musíme mít zdravé vztahy...

+ DVD IV. LABORATOŘ ZDRAVÍ / UMĚNÍ LÉČIT

…Na DVD projdete postupně celé tělo, poznáte, jak přesně diagnostikovat a jak léčit. Zjistíte, které vitamíny či stopové prvky vám chybí a co způsobuje v těle jejich nedostatek i v jakých potravinách je najdete…

+ DVD V. GALERIE ILUZÍ / UMĚNÍ SEBEPOZNÁNÍ – VIRTUÁLNÍ DŮM

Je těžké rozeznat iluzi od skutečnosti, co je podstatné a co jsou jen iluze. Pak se stává, že jsme stále dokola uváděni v omyl, protože nerozumíme sami sobě.

Celou tuto unikátní kolekci v rozsahu 6 hodin a 20 minut můžete mít pouze za 600,- + poštovné. Při objednání 2 a více kompletů je cena za jeden jen 500,- Kč a poštovné je zdarma.

Objednávejte mailem na info@esoterika.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)