Jste zde


Trápí vás časté nachlazení? Posilněte váš imunitní systém
Esoterika.cz

Přestože je květen, ještě stále se často střídají chladnější a teplé dny, čímž může snadno docházet k návratu nachlazení, rýmy, kašle a dalších neduhů. Proto bychom neměli ponechávat nic náhodě, a jestliže je jeden den teplo na tričko, musíme si uvědomit, že zatím to není trvalý stav a svetr se nám může další den víc než hodit. Také bychom měli myslet na to, jak posilnit a „nakopnout“ náš imunitní systém. Je potřeba na něm pracovat dlouhodobě, v případě, že začneme užívat vitaminy až v době, kdy řádí chřipkové viry či jiné bacily, účinky nebudou takové, jaké by měly být.

 

Čím probudit imunitu k lepší funkci

V každém případě je dobré otužovat se. Imunitu tak značně posílíte a nebudete stonat hned po prvním studenějším ovanutí. Doporučuje se i saunování, očista organismu různou formou očistných kúr, které mají velmi blahodárný vliv na celý náš organismus. Z bylinek si pořiďte např. echinaceové kapky, výtažek z kustovnice čínské, dopřejte si přírodní antibiotikum v podobě česneku a mnohé další. Od věci není ani užívání doplňků stravy, které obsahují kompletní vitamíny a minerály pro posílení imunity. Vynikajícím příkladem je např. Spektrum Gummies Imunita. Jeho dvě želatinové tabletky obsahují 100% denní dávku potřebných minerálů a vitamínů. Nachází se v nich Echinacea, kyselina listová, zinek, selen, vitamin A, C, D, B6, B12, E, mangan i jód. Neobsahují sladidla, konzervanty ani umělá barviva a budou vám chutnat. Jejich příchuť je višeň, pomeranč a lesní plody.

Pomozte i malým dětem

I těm nejmenším dětem můžete podpořit imunitu, skrz stravu, v podobě kvalitního umělého mléka. Nejen imunitní systém, ale i rozvoj metabolizmu a mozku v dostatečné míře zabezpečí Nutrilon 4 Profutura. Je určen pro děti od 2 let věku, ale v nabídce najdete i varianty pro miminka. Obsahuje vitaminy A, C, D, B2 a B5, probiotické oligosacharidy, LCP mastné kyseliny a další. Pro vaše dítě jeho podáváním uděláte velmi dobrou službu. Netrapte se více mnoha nachlazeními a vezměte situaci do svých rukou. S podpůrnými doplňky stravy se vaše imunita brzy probudí a budete se cítit zdraví a spokojení.  

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno