Jste zde


Zkuste se zeptat na svá šťastná čísla numeroložky
Esoterika.cz

 

Tajemno, věštění, předvídání, předtuchy, nadpřirozené jevy, citlivé vnímání na vyšší úrovni a mnohé jiné zajímá mnoho z nás. Někteří schopnosti, jež poutají pozornost kdekoho mají, někteří osoby s těmito schopnostmi vyhledávají a snaží se s jejich přispěním dospět ke správnému rozhodnutí, k lepšímu zdraví, pochopit, proč jsou události u nich v životě tak, jak jsou, co z toho, co prožívají, je náhoda a co je naopak opakovaný děj běžící už např. po 4., jež je má něčemu naučit, k něčemu přivést…

Datum vašeho narození a šťastná čísla

K tomu nejzákladnějšímu číslu, o které se často zajímáme, je datum našeho narození. Lidé často považují číslo jejich narození za šťastné. Přitom tomu tak vůbec nemusí být. Důležité je i to, jestli šlo o přirozený porod, o porod plánovaný a datum se líbilo rodičům, nebo porod náhlý, nečekaný, kdy museli neplánovaně zasáhnout lékaři a těhotenství ukončit. Dalším vašim šťastným číslem ale může být zcela jiné číslo. Nejspolehlivější je vědět, kdy bylo vaše dítko počato. Někdo považuje datum narození za maličkost, protože stěžení je to, co nám bylo do vínku a osudu dáno už při početí, při životě v matčině lůně. Někdo zase upřednostňuje teorii mluvící o tom, že duše si vybírá rodinu, do níž se narodí a zda život, jaký s ní prožije včetně všech radostí a starostí chce a bude prožívat.

Datum narození se nám může i nemusí líbit. Může být „umělý“, vynucený, tak jako získaný přirozeně. Šťastné číslo si ale můžeme zvolit sami. Stačí brát jej za své šťastné. Některé děti, zvláště, dokud jsou maličké a mají vysokou citlivost, dovedou naprosto jasno a bez váhání říct své šťastné číslo. Vždy řeknou to stejné, aniž by svým vzděláním měly pojem o významu čísel, jejich hodnotě. Máte-li malé dítko, zkuste se jej zeptat. Šťastné číslo, to své, si na sebe můžete navázat přijímacím rituálem. Stejně tak si můžete ale šťastných čísel zvolit více.

Kombinací našeho data narození, šťastného čísla, životního čísla můžeme dospět k zajímavé řadě čísel, která má spojitost. Určitě stojí za to se numeroložky zeptat, co z čísel vyčíst, co nám chtějí naznačit.

Jestliže objevíte své skutečné šťastné číslo, nebo řadu čísel, není důvod, proč je nezkusit např. v sázkové kanceláři. Nepotřebujete vysoké částky, můžete vsadit např. bonus, který na počátku dostanete, nebo jiný Synot tip Bonus, využít nějakou promo akci…

Nestavme své štěstí ale jen na číslech… my jsme tím nejdůležitějším, kdo má na své štěstí v životě, vztazích, v práci… vliv. Především se o svůj život starejte, tvořte a skládejte zdánlivě nevýznamné střípky ve velký, významný celek tak, abychom byli šťastní.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno