Jste zde


SISSI - princezna nebes - část IV.
Magica Bohemica

SISSI - princezna nebes - část IV.

Jak souvisí události v jejím životě s devítileté vibrační cykly? Každý z nás vstupuje v okamžiku svého narození do devítiletých cyklů podle předem daného uspořádání. Tím, že si volíme přesné datum narození, tím si vlastně volíme životní lekce kterými chceme v životě projít. Devítileté vibrační cykly vypočítáme z celého data narození a životního čísla. Všechny devítileté vibrační cykly začínají roční vibrací devítky a končí roční vibrací jedničky. Připomeneme si datum narození Sissi - 24. 12. 1837.

 

 

První devítiletý cyklus vypočítáme sečtením jednoduchého čísla měsíce narození a dne narození 3 + 6 = 9, první devítiletý cyklus je tedy vibrací čísla devět, začal působit v roce 1872 v jejích 35 letech (od čísla 36/čtyři devítileté cykly/ odečteme její životní číslo 1). V tomto období se Sissi naučila větší soběstačnosti, síle, houževnatosti, odpovědnosti a moudrosti. Devítka vždycky hledá pravdu a moudrost a má sklon dávat více analytického a introspektivního myšlení, než v minulosti a hledá hlubší smysl života.

 

Druhý a třetí devítiletý cyklus je vibrací čísla sedm. (Druhý se vypočítá sečtením čísla dne a roku, 6 + 1 = 7, začal působit v roce 1881 v jejích 44 letech. Třetí = číslo první devítileté vibrace + číslo druhé devítiletí vibrace; 9 + 7 = 16, 1 + 6 = 7, začala působit v roce 1890 v jejích 53 letech a skončila její smrtí 10. 9. 1898, kdy byl Sissin život ovlivněn kombinací sedmičky a osmičky, viz. níže.)

 

Kdekoli se sedmička objeví vyvolá změny, které mohou hluboce citově zasáhnout; jich cílem je přivést pozornost k duchovním záležitostem. Změny nejsou vždy k horšímu. Často jde o důležité změny, které mohou být do budoucna velmi prospěšné, hned to však nejde rozpoznat, chce to čas aby člověk pochopit, že tyto změny ho mají dovést k duchovnímu a duševnímu růstu a jsou velmi trvalé a podstatné hodnoty. V tomto období se Sissi často cítila znepokojena kvůli někomu z členů rodiny nebo z kruhu přátel, který jí už v minulosti působil starosti. V průběhu celého období je třeba pamatovat na zákon příčiny a následku (všechny naše myšlenky a činy, jak pozitivní, tak negativní vysíláme do vesmíru, kde se odrážejí jak v zrcadle a znovu se vrací v podobě dobra či zla, podle toho jak si zasluhujeme) a nešetřit pomocí a pochopením tam, kde cítí, že je to zapotřebí. Složné číslo třetího devítiletého cyklu je 16 - ROZBITÁ TVRZ: Číslo 16 je znázorňováno starověkými Chaldejci jako "věž zasažená bleskem, ze které padá muž s korunou na hlavě".

 

Upozorňuje na zvláštní osudovost, nebezpečí úrazů a zmaření osobních plánů. Vedoucí pozice nepřinesou štěstí, je lepší se zřeknout se slávy a výsadního postavení. Vnitřní hlas, intuice a sny, které budou před nebezpečím varovat se nemají nikdy ignorovat. Jen tak je negativní vibrace zmírněna.

 

Devítiletá vibrace sedmičky s osobní roční vibrací čísla osm vytváří velmi úspěšný rok, ale citově velmi nevyrovnaný a nabitý energií, které může být i přespříliš. Není snadné ji usměrnit což mohlo přinést nervová napětí, přecitlivělost, neklid a vnitřní nepokoj a následně nemoc. I přes to osmička dodala tomuto roku sílu, vyváženost a úspěch, ale kombinace sedmičky a osmičky je velmi silná, přináší občasný přetlak energie a různé zvraty, v Sissině případě přinesla její náhlou smrt, kdy byla zavražděna 10. 9. 1998 v Ženevě, když se připletla do cesty italskému anarchistovi. Sissi byla tento měsíc ovlivněna vibrací osmičky, což dodalo její zvýšení a její denní vibrace byla ovlivněna číslem 9, která uzavřela cyklus denních vibrací a také cyklus jejího života. V tomto období již měla za sebou smrt dvou vlastních dělí nejstarší dcery Žofie(Sofie), která byla Sissi hned po porodu odebrána tchýní a přestěhována do jejích pokojů, zemřela ve dvou letech na úplavici. Syn Rudolf, následník trůnu zemřel za záhadných okolností 30. 1. 1889 na zámku Mayerling, společně se svou 18-ti letou milenkou Mary Vetserovou, patrně šlo o sebevraždu. V roce synovy smrti byl Sissin život ovlivněn také kombinací vibrace sedmičky a osmičky, její měsíční vibrace byla pod vládou devítky a denní pod číslem 3, což koresponduje s její vibrací životního úspěchu, viz. předchozí část.

 

Pokud by nezemřela předčasnou smrtí v roce 1899 by vstoupila do devítiletého vibračního cyklu čísla čtyři, který by působil do konce jejího života. Devítiletá vibrace čísla čtyři má svůj rub a líc, mohl před ni stavit nebezpečí a překážky, s kterými by vůbec nepočítala, to by ovlivnilo její zdraví nebo by to bylo naopak období velmi plodné, během něhož by dosáhla největších úspěchů ve svém životě, to všechno by, ale záviselo na tom jak jednala předešlá období. Také mohla přijít další ztráta někoho blízkého, třeba by přežila svého manžela, kdo ví...
Pokračování příště

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více