Jste zde


Numerologie vám může pomoci k bohatství, stačí poznat ta pravá šťastná čísla
Esoterika.cz

 

Také sníte o tom, že vyhrajete, budete si konečně moci dopřát komfortní a hezké bydlení, nové auto, vytoužený zájezd na Nový Zéland či do Kanady, začnete se živit tím, co vás baví, a nebudete závislí na vykořisťujícím zaměstnavateli, pomůžete finančně dětem…? Vyhrát by chtěla drtivá většina z nás a nemusela by to být přitom závratně vysoká částka, stačilo by kupříkladu několik desítek milionů.  

Nejtěžší na všem je najít správná čísla, jež vám přinesou štěstí. Někdo se drží stále stejných číselných kombinací, jiný sází na náhodný tip, další střídá několik kombinací. Co když ale výhra uniká jen proto, že nevolíme tu správnou variantu? Jistě stojí za vyzkoušení pomoc numerologie. Z praxe je vyzkoušeno, že už mnozí lidé vyhráli poté, co jim bylo doporučeno, na co vsadit.

Důležité je datum vašeho narození

V první řadě je stěžejní to, kdy jste přišli na tento svět. Jiná štěstí nesoucí čísla mají vodnáři, jiná kozorohové, blíženci či střelci. Objevte svá šťastná čísla pomocí numerologie a přibližte se očekávané finanční odměně v podobě výhry.

Znáte vaše osobní číslo? I to určuje datum vašeho narození. Dopracujete se k němu po sečtení všech číslic z data narození. Dokonce i z vašeho jména se dá odvodit, na kterých číslech ve vašem konkrétním případě „sedí Štěstěna“. Každé písmenko má nějakou hodnotu, např. H, Q, Z a Ž lze převést na číslici 8, A, J, S a Š na číslici 1 atd. Stačí napsat si své jméno a s pomocí stránek lottoland.com přijít na to, která numera se kloní k vašemu úspěchu.

Výhra na dosah i pro vaše nejbližší

Velkou výhodou je, že tímto způsobem lez určit i šťastná čísla vašeho partnera, dětí, kamarádů a přivést je ke správné číselné kombinaci, kterou by měli při sázení upřednostňovat.

Loterií, kde můžete vsadit na různý počet číslic je přehršel. Uvažte, že pokud vsadíte kupříkladu v pěti různých hrách, můžete být rázem bohatí a dopřát si vše, po čem vaše srdce, duše i tělo prahne. Nezbývá nic jiného, než poznat, která čísla jsou ta vaše. Vyzkoušejte to již dnes, nic za to nedáte a přitom můžete získat tak mnoho.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno