Jste zde


ČR a numerologie - Výročí založení aneb Co pro nás znamená 84
Magica Bohemica

8+4=12 - obětování - oběť, 1+2=3 - koresponduje se životními čísly ČR, tyto čísla se stanou pro tento rok klíčová společně s roční vibrací ČR, uvedena níže. Ale pojďme si pro zajímavost vypočítat celý název této události:

 


84 - VÝROČÍ ZALOŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY - 28. 10. 2002
  612731 72377551 35325 258623121  
12/3 20/2 37/10/1 18/9 31/4  


3 + 2 + 1 + 9 + 4 = 19/1 (číslo duše ČR) - 1 + 10 + 4 = 15 - kouzelník
číslo iniciál názvu: 6+7+3+2= 18, 1+8=9
Kosmické číslo: 9 + 3 + 2 + 1 + 9 + 4= 28/1 (psychické číslo ČR)
Číslo štěstí: jednoduché číslo životního čísla události a zároveň číslo roční vibrace ČR - 6 + 3 + 2 + 1 + 9 + 4 = 25/7 (číslo osobnosti ČR)


Zvláštní že? Čísla se opakují, znovu promítají na KOLE ŠTĚSTÍ (10), tento rok roční vibrace čísla šest, která působí od narozenin k dalším (28. 10. 2002 - 28. 10. 2003) bude pro naši republiku klíčový - zlomový teď máme možnost dohnat to co jsme promarnili, špatně pochopili, vlivem událostí, které naši zemi doposud postihly, mám na mysli všechny události dobré i zlé, které se odehráli od založení ČR - 28. 10. 1918 (všimněte si 19 a 18 - o té bude ještě řeč), i ze zlých událostí se dá vytěžit dobro, pokud je odhalena "pravá" příčina, a dokážeme se poučit, tak jak to ostatně říká číslo osobnosti ČR a číslo štěstí události. Doufám, že i nově zvolený prezident bude pro nás štěstím.


20 PROBUZENÍ: Je zobrazeno starověkými Chaldejci také jako "Soud". Má zvláštní interpretaci a je symbolizováno jako "okřídlený anděl troubící na trumpetu, zatímco dole povstávají z hrobu muž, žena a dítě s rukama sepnutýma v modlitbě". V určitém období dochází k mocnému probuzení, které přináší nový smysl nové plány, nové ambice - výzvu k činu ve jménu nějaké velké věci nebo ideálu. Občasná zdržení a překážky překonáme rozvíjením trpělivosti a vytrvalým kultivováním víry ve svoje vlastní schopnosti se transformovat. 20 přináší dar živých jasnozřivých snů, navíc schopnost prokazovat ty šťastné a potlačovat negativní. 20 není materiální číslo!


37 - Harmonie: Toto číslo má samo o sobě pozoruhodný potenciál. Spojuje se s neobyčejně citlivou povahou, dobrými a přátelskými vztahy, silným vlivem na veřejnost, často v rámci umění, a produktivním partnerstvím. Klade důraz na lásku a milostný vztah, a někdy příliš zdůrazňuje sex. Vyjadřuje hlubokou potřebu harmonie ve vztazích. Štěstí a úspěch v podnikání jsou snadněji dosažitelné v partnerství.


18 - DUCHOVNĚ - MATERIÁLNÍ KONFLIKT: Symbolizuje materialismus, který se ze všech sil snaží zničit duchovní stránku povahy. Je spojeno s častými trpkými spory v rámci rodiny, s válkami, společenskými zvraty a revolucí. Naznačuje získávání peněz a moci rozvratnými taktikami. Varuje před zradou a klamem "přátel" i nepřátel a také před nebezpečím živelných pohrom (zemětřesení, bouře, exploze, elektrický šok nebo blesk). Je nutno jít vstříc výzvám čísla 18 s největší opatrností a pozorností. Jediným způsobem jak zmírnit jeho vliv na život jsou duchovní prostředky: neúnavně a opakovaně čelit zradě a nenávisti ostatních štědrostí, láskou a odpuštěním, oplácením zlého dobrým, přívětivostí za krutost… A to je nejtěžší zkouška kvality duše, zdroj inspirace a osvícení. Buďme prozíraví a důležité věci plánujte na 3. a 6. , zdůrazněme a zvyšme moc čísla 6 všude tam kde je to možné, např. v adrese, telefonním čísle. Pamatujte si, že číslo 9 - konflikt (1+8), nemůže nikdy zvítězit nad 6 - číslem lásky. Tak můžete zvítězit nad omezeními čísla 18 jak v duchovním, tak materiálním světě.


15 - KOUZELNÍK: 15 je číslem hlubokého esoterického významu, alchymistických vibrací, kterými se projevuje všechno magické. Je neobyčejně šťastné a nese s sebou esenci kouzlení. 15 je spojena s "dobrými společníky", řečnickou výmluvností a nadáním k hudbě, výtvarnému umění a herectví. Tito lidé jsou obdařeni živým temperamentem a silným osobním magnetizmem, výsledkem je nezvykle podmanivé charisma. 15 je díky svému mocnému působení na štědrost lidí zvlášť slibná, pokud jde o získávání peněz, přijímání darů a pozorností od ostatních.


ROČNÍ VIBRACE ČESKÉ REPUBLIKY - Rok hlubokého uspokojení, čas pro domov, rodinu a přátele. Šestka je číslem moudrosti, harmonie, lásky a romantiky. Budeme více zodpovědní, poctivý a spravedlivý. Domov je středem našeho života. Podejme si ruce a nabídněme si vzájemnou pomoc. Mysleme na lidi, kteří ji zvláště potřebují. Buďme vyrovnaní. Je důležité vydávat v tomto roce ze sebe co nejvíc, ale stejně důležité je uchránit si pro sebe pár volných chvil. Jinak se může dostavit rozpolcenost, zatrpklost, která vyčerpává, snižuje odolnost a přivolává nemoc. Tato číselná vibrace je velmi vhodná pro přestěhování do nového domova, pro svatby, rodí se také více dětí. S pomocí harmonie se smíříme s dřívějšími nesváry. Obklopme se láskou, květinami a naplňme svůj život hudbou.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více