Jste zde


Jak se pracuje s Kartami vědomé duše?
RenataP

Řekla bych, že jsou to jednoznačně jedny z nejzajímavějších inspiračních výkladových karet. Nejen díky mimořádně skvěle propracované příručce, ale především díky kartičkám s nádhernými obrázky a popisky, ke kterým pro to spočinutí v sobě samých ani tu příručku potřebovat nebudete. Jsou něžné, přitom nikoliv kýčovité. Obrázky jsou prostě jedna něha a i směřování na ženskou energii a na její proměny v čase, životě a s životními situacemi je doslova léčivé.

 

Víte, že máme v sobě každou z těch žen, kterou procházíme, prošly jsme nebo projdeme. Každá jsme stále dítě, jsme i matka, žena milenka, stařena se svou moudrostí. Je to celkový archeptyp, který máme v sobě ať chceme nebo ne. A někdy je velmi příjemné si sednout nad tyhle kartičky a zkusit se lépe vyznat ve svých cyklicky se měnících pocitech.

A při jednom sezení se mi ukázalo.

Duchovní rádci

Otevírám své srdce rádcům a důvěřuji moudrosti, kterou mi předávají.

Duchovní podpora kolem funguje i v těžkých chvílích života. Jediné, co musíme udělat, je pozvat je do svého života. Autorka tvrdí, že pokud je nepožádáme, nemají moc nám pomoci. Abychom je zvali, prosili, děkovali a byli vděční. Informace mohou přicházet formou náhod, synchronicity. Přátelé, slova, knihy, předměty, které vás přitahují, - to vše může být zdrojem informace, kterou potřebujete slyšet, vnímat. „Buďte trpěliví a věřte, že pomoc, kterou hledáte, k vám včas přijde.“

Velmi mne přitahovala karta Vděčnost, která ležela na začátku balíčku, a nakonec jsem si ji tedy vzala. Už vidím proč, protože je součástí té, kterou jsem vytáhla jako první.

„Vzdávám díky za všechny osoby a věci ve svém životě a za ponaučení, které mi přinášejí.“

Přestaňte se soustředit na zápornou stránku věcí, čímž jen prohlubujeme negativní energii. Uzdravit se posunout se vpřed můžeme pouze tehdy, když si uvědomíme všechna požehnání, jichž se vám dostalo…

A pak jsem si vytáhla jednu kartu na ty vnější situace a události, vlivy, které budou můj život ovlivňovat.

Vyšla mi

Najdi své štěstí

„Jdu cestou lásky a jsem zcela v souladu se záměrem své duše.“

Hmmm… skutečného štěstí prý dosáhneme jen tehdy, budeme-li dělat to, co skutečně milujeme. Vesmír bude naše záměry podporovat. Máme hledat lidi podobných zájmů, věnovat se tomu, k čemu tíhneme srdcem a vystavit se novým výzvám a nadáním.

A to je asi ten nejlepší vnější vliv, jaký jsem si mohla přát. Zdá se tedy, že osud nějakým způsobem vnese do mého života podporu toho, co mám skutečně ráda? Tak to je přesně to, co potřebuji.

A všimněte si, jak všechny tři karty jsou v souladu. Mám tedy věřit v podporu a budoucnost, být vděčná za to, co mám nyní a snažit se co nejvíce investovat času, energie a vědomé síly do věcí, které skutečně miluji. Společně toto všechno je doopravdy schopno vytvořit nový směr.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více