Jste zde


Cheryl Lee Harnish: Poselství ducha: JAKÉ JSOU KARTY?
RenataP

Autorka odvážně tvrdí, že jsou to jedny z nejsilnějších a nejpřesnějších karet. Rozhodně jsou však snadno zapamatovatelné, vybočují z řady a mají nezaměnitelnou energii. Hluboká poselství přináší jak texty v knize (knihou se dá velmi dobře jen tak náhodně listovat a hledat si jen to, co vás osloví), tak i vizuálně hypnotické obrazy a klíčová slova.

 

A jsou opravdu hluboké? Ano, do témat se autorka noří hluboce, částečně tak přináší praktické rady a souvislosti, které nás s daným tématem třeba na první dobrou nenapadnou.

Příklad u karty Vibrace...

"...Máš schopnost ovlivnit a pozvednout energii kohokoli, s kým se setkáš. Duch tě žádá, aby sis to uvědomil..."

Tedy fakt, že cokoliv já sama budu dělat, s kým jak mluvit a s kým se potkávat, bude ovlivňovat i druhé lidi. Nejen já jsem příjemce vibrací z okolí, ale i okolí ode mne. DOBRÉ UVĚDOMĚNÍ, které třeba nyní vůbec nevidím.
Děkuji za připomenutí.

Zároveň v té maličké ukázce vidíme, že karty nesou i to duchovní poselství, takže kdo má rád různé promluvy ducha... žádání, uvědomování, vnímání frekvencí a noření se do složitosti ezoteriky, i tomu karty přinesou v textech žádané uvolnění a meditaci.

Ostatně právě k meditačnímu naladění jsou kart také určeny, což lze ještě zdůraznit obrázky.

Jsou skutečně pravdivé a upřímné? Ano. Jsou.

Chce to samozřejmě cvik a určitě ne každému budou stoprocentně vyhovovat, ale témata jsou vybrána tak univerzálně a hluboce, že to, o čem karty mluví, lze brát jako každodenní  naladění se na svou vlastní moudrost. Z té pak můžeme nacházet své vlastní odpovědi na své otázky. 

Komu bych karty doporučila? Každému, kdo má rád meditační karty. Kdo chce něco nadpozemsky spojujícího s intuicí. Kdo se chce ladit...

Ale také tomu, kdo chce rázné a jasné odpovědi s tím, že se třeba ponoří hlouběji.

I ta na rychlé a rázné výklady typu "jedna informace stačí" jsou výtečné.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2022
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více