Jste zde


Teorie o vzniku a léčení rakoviny IV.
Stanislav Brázda

Teorie o vzniku a léčení rakoviny IV.

Stresem se podle mého názoru stane to, že organismus se z pudu sebezáchovy "psychicky zablokuje" vůči velkému vydání energie, vitamínů, minerálů (abychom vyčerpáním výše uvedeného nezemřeli - viz moje teorie o vniku nemoci), ale současně se tím "zablokuje" vůči přijímání výše uvedeného a proto pak náš organismus "přežívá v jakémsi nouzovém provozu" a výše uvedené výživné látky se možná dostanou do krve (pokud krev není naším oslabeným orgánem, ale ne do oslabených orgánů (které má každý jiné) a do jedné poloviny těla (u praváků většinou do levé).

 

V dysfunkčních orgánech a v jedné straně těla dříve, či později vznikne nemoc, nejdříve vznikají cysty, kameny, později i rakovina. Začátek léčby podle mé metody spočívá v "odblokování" pomocí akupresur, (jinak se do oslabených orgánů a jedné poloviny těla nedostanou vitamíny, minerály energie, ale ani léky) nalezení příčiny "zablokování" a její odstranění (nenajde-li se příčina, nedá se odstranit důsledek a když, není efekt odstranění důsledku trvalý), je nutné vyčistit organismus od karcinogenních látek (ne hladovkou) - viz kapitola čištění (nejenom) trávicí soustavy. Po tom má teprve smysl užívat léky a přípravky (je nutné je jíst v určité časy), které ničí rakovinové buňky, či kostru buňky.

Když jsem používal svých metod - jenom akupresury, doplnění určitých vitaminů, minerálů, energií, omezení určité stravy a určitých vitaminů a minerálů - viz výše, přežilo asi 12% nemocných rakovinou, kteří podle mínění lékařů měli zemřít do 4 týdnů, až 4 měsíců.

Později jsem začal doporučovat určité směsi bylin na "vyčištění" organismu od rakovinových virů a těžkých kovů a ostatních cizorodých látek: Zlatobýl, Šalvěj, Jmelí bílé, Mydlice, Paprika, Rdesno- hadí kořen, Ostropestřec mariánský, Aloe, Třešeň, Třezalka, Heřmánek, Kopřiva, Blín černý, atd.

Z výše uvedených bylin jsem individuelně sestavoval kombinaci, která se ustálila na níže popsaných.

Užívání bylin: Zlatobýl, Šalvěj, Rakytník, doporučoval jsem pití čajů výše popsaných směsí, upravených spařováním sušených výše popsaných bylin vodou o max. teplotě 70°C, v množství 1/3 l denně, v časech užívání - mezi 9.00 až 11.00, k tomu Blín černý, nebo Jmelí bílé (jenom jedno z toho), ve formě homeopatické (CH 9, 6 granulí v 11.30).

Při této "léčbě", která byla průběžně kontrolována docházelo minimálně ke korekturám v užívání. K této kombinaci bylo nutné užívání : vitamin C- 1000mg denně, Koenzym Q10- 15 mg denně, vitamin B3 - 35mg denně, někdy Rutin v kombinaci Rutin, Hloh, Jmelí bílé, Česnek, prodávané jako česnekové dražé od firmy Knoblauch - v ČR prodáváno pod označením SOMA ZEH N , nověji označeného ZEH SOMA Knoblauch, nebo doporučuji Rutin v kombinaci s vitaminem C, označeného v ČR jako ASCORUTIN, protože podle mých zjištění lépe organismus přijímá Rutin v kombinaci s vitaminem C, př. ještě Hlohu obecného. Podmínkou pro to, aby nemocný organismus přijímal výše popsané a energie, bylo nutné před započetím "léčby" provést mnou objevené výše popsané akupresury, č. 1.2.3., případně 4., pokud jsem zjistil zablokovanou dráhu zubu, př. bylo nutné i odblokování páteře, pokud jsem zjistil blok na páteři. Protože podle mé teorie se nemocný organismus "zablokovává", bylo nutné korigovat akupresury průběžně, minimálně 1x za měsíc a nemocným klientům jsem doporučoval akupresuru č. 1. Provádět preventivně 1x týdně cca 15 minut. Dále jsem doporučoval výměnu amalgamových plomb za pryskyřičné, které netvoří v ústech se slinami "akumulátor" (který trvale "vyrábí stejnosměrný proud, který také může být příčinou vzniku rakoviny), pravidelné masáže páteře, dýchací cvičení, aspoň 3x týdně, min. 10-15 minut , pohyb, aby se podpořila činnost trávicí soustavy a tím "čištění" organismu
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více