Jste zde


Léčitelka Věra Jungová, Jesenice
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.jemnamasaz.cz

 

Telefon: +420 605 255 452

Léčitelka Věra Jungová, Jesenice

Ve Dvoře 18

25242

Jesenice

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Věry Jungové:

Mojí specializací je biodynamická kraniosakrální terapie. Je to jemná, velmi příjemná, relaxační, ale hlavně velmi účinná léčebná a preventivní metoda určena jak pro dospělé, těhotné ženy i pro děti.

Je jemná, velmi příjemná, relaxační, ale hlavně velmi účinná léčebná a preventivní metoda určena jak pro dospělé, těhotné ženy i pro děti.

Pomocí působení na kraniosakrální systém se pomáha odhalit a odstranit nerovnováhy v tomto systému. Součástí kraniosakrálního systému jsou lebka - cranium, lebeční kosti a jejich spojení, mícha procházející páteřními obratli do křížové kosti - sakrální oblasti, mozkomíšní tekutina chránící mozek a míchu, membrány a blány.

Činnost kraniosakrálního systému je provázena charakteristickou pulzací - kraniosakrálním rytmem. Kraniosakrální rytmus, stejně jako dechový či tepový, ovlivňuje vaše svaly, klouby, vnímání, emoce i myšlení. Jeho nerovnováha bývá příčinou mnoha dysfunkcí.

Biodynamická kraniosakrální terapie pomáhá při celé řadě obtíží, jako je například extrémní únava a vyčerpání, zvonění v uších, bolesti hlavy, zad, kloubů a svalů, při přetíženém a oslabeném imunitním systému, hormonálních poruchách i pooperačních stavech. Má také relaxační a meditační efekt.

Přiďte si vyzkoušet tuto novou a netradiční metodu a umožněte svému tělu, aby se rozpomnělo na své zdraví.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více