Jste zde


Léčitelka terapie SRT a SpR, Jihlava
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.terapiespr.cz

 

Telefon: +420 605 832 599

E-mail: terapie.srt@seznam.cz

Léčitelka terapie SRT a SpR, Jihlava

Chlumova 1436/3

58601

Jihlava

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky terapie SRT a SpR:

Fyzioterapie uvolňující svalová napětí a blok. S jeho pomocí napravujeme a odstraňujeme problémy s koleny, kyčlemi, krkem a rameny. K nalezení obratlů, žeber, kloubů a šlach používáme většinou kineziologii (svalové testy).

Metoda SpR (Spiritual Restructuring)

Terapie na fyzickém těle metodou uvolňování napětí ve svalech. Tento systém je obzvášť účinný při problémech se zády. Dobře se také s jeho pomocí napravují a odstraňují problémy s koleny, kyčlemi, krkem a rameny. K nalezení obratlů, žeber, kloubů a šlach používám většinou kineziologii (svalové testy) nebo kyvadlo. Pokud se kost dostane do nesprávné pozice, svaly k ní připojené ji v této pozici obvykle drží. Srovnáním svalů se kost vrátí do správného postavení a už v něm zůstane. Přesuneme-li kost bez předchozího srovnání svalů, tyto svaly ji obvykle opět vychýlí.

Ve zkratce o metodě SRT a práci s kyvadlem.

  Jedná  se o hloubkovou duchovní očistu prostřednictvím Vyššího Já. Je to proces vyhledávání a odstraňování škodlivých programů z tohoto, ale hlavně z minulých životů, které pak ovlivňují naší přítomnost. Svět poznáváme prostřednictvím smyslů, vnímáme vše kolem sebe, vytváříme si systémy přesvědčení, hodnotíme, kritizujeme, trpíme, jsme nemocní. Dostáváme se do začarovaného kruhu a myslíme si, že z něj není úniku. Smyslem SRT je najít negativní programy, prozkoumat je a pomocí Vyššího Já vyčistit. Funguje to tak, jako když vymažete nepotřebný záznam z počítače. SRT je cesta ze tmy do světla, ve světle vidíme vše jinak, rozvíjí se naše intuice, posouváme hranice svých možností.

 

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více