Jste zde


Léčitelka Mgr. Romana Kolaříková, Olomouc
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.vyleceni.com

 

Telefon: +420 608 855 899

E-mail: kolarikova.romana@seznam.cz

Léčitelka Mgr. Romana Kolaříková, Olomouc

Dolní náměstí 23/42

77900

Olomouc

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Mgr. Romany Kolaříkové:

Nabízím alternativní a germánskou medicínu a grafologické rozbory. Aplikuji techniku emoční svobody, kraniosakrální a reflexní terapii. Zabývám se automatickou kresbou, Shambally, kvantovým léčením a Reiki. Pořádám kurzy a semináře.

REFLEXNÍ TERAPIE

Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod vůbec. Její stáří se stejně jako u akupunktury uvažuje kolem 5 tisíc let. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plošky všech orgánů lidského těla..Tyto reflexní plošky okamžitě reagují zvýšenou citlivostí na sebemenší poruchu funkce daného orgánu. Tato vlastnost je neocenitelná především v oblasti prevence, protože jsme tak schopni diagnostikovat jakoukoliv poruchu ještě dříve, než se objeví ve fyzické rovině, to znamená než si vůbec nějaký problém připustíme. Na lidském těle existují i jiné reflexní displeje (jako např. ruce, oči, uši, klíční kost, předloktí), ale právě chodidla nám poskytují maximální účinek těchto reflexních propojení.

Jak nám může reflexní terapie pomoci ?

Cílem reflexní terapie je obnovení toku životní energie v těle člověka.

Reflexologicky podporuje odstranění škodlivých látek a příliv obranných, zmenšuje bolesti a harmonizuje činnost orgánů. Odstraňováním bloků reflexních drah ovlivňuje chod celého organismu. Během sezení se aktivují přirozené uzdravující děje, roste životní síla a rozpouštějí se i psychologické bloky.

Komu je léčba reflexní terapií určená

  • Reflexní terapie představuje účinnou pomoc při léčbě chronických i akutních onemocnění.
  • Je vhodná pro všechny věkové kategorie, od miminek až po seniory. Také v těhotenství je příjemné a zároveň velmi přínosné praktikovat reflexní terapii.
  • Jedinou výjimkou, kdy se nesmí reflexní terapie provádět, je stav po transplantaci orgánů. Reflexní terapie by totiž mohla svým působením aktivovat imunitní reakce organismu, které by zkomplikovaly přijetí transplantovaného orgánu.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více