Jste zde


Léčitelka Mgr. Klára Hanzalová, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.psychoterapeuticke-sluzby.cz

 

Telefon: +420 777 293 111

E-mail: terapie@psychoterapeuticke-sluzby.cz

Léčitelka Mgr. Klára Hanzalová, Praha

Písečná 451/6

18200

Praha, Troja

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Mgr. Kláry Hanzalové:

Nabízím kurzy regresní terapie, kurzy Channelingu, kurzy asociačních technik, výkladu karet - Tarot, zasvěcení do energetických systémů Shamballa 104, Shamballa Golden Line, Shamballa Apolon, Shimbaru, Merkaba, Zasvěcení 5 elementů.

Jmenuji se Klára a narodila jsem se v roce 1976. Od mládí mě zajímala psychologie, náboženství a duchovní nauky. Vystudovala jsem UK, obor Psychologie a Speciální pedagogika. Několik let, a to především v době svého studia, jsem působila ve školství zaměřeném na děti se speciálními vzdělávacími potřebami a v pedagogicko-psychologické poradně jako diagnostička. Záhy jsem zjistila, že působení v oboru klinické psychologie mě příliš neuspokojuje, tudíž jsem začala hledat optimální terapeutický nástroj, který by byl v souladu s mým životním postojem.

Vnitřní nespokojenost se svou profesí jsem řešila také studiem Školy klasické astrologie, kde díky větě kolegy a učitele - astrologa Ing. Richarda Stříbného: „Vážená paní kolegyně, když vidím Váš horoskop…ehm…tady pomůže jen regrese…“ začala jsem se pomaličku odklánět od exaktního modelu psychologie. Tato věta stačila, abych ještě ten samý rok navštívila výcvik Hlubinné abreaktivní psychoterapie - regrese. Na semináři se stalo něco, na co jsem dlouho čekala. Našla jsem metodu, která naprosto souzněla s mým životním názorem, a která mě velmi brzy přesvědčila o své účinnosti.

Od roku 2004 působím jako psychoterapeutka a pořádám kurzy terypií. Nejsem ezoterička a nehlásím se k žádné propagandě New Age.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více