Jste zde


Léčitelka Ivana Bezoušková, Prostějov
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.cestasamanky.cz

 

Telefon: +420 737 429 575

E-mail: amduat@email.cz

Léčitelka Ivana Bezoušková, Prostějov

Jana Olivetského 1216/4

79601

Prostějov

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Ivany Bezouškové:

Nabídka služeb duchovního charakteru. Pořádání seminářů, poskytování terapií i výklady karet.

Jmenuji se Ivana Nepomucena, narodila jsem se 10.5.1965 ve znamení Býka a jsem vegetariánem.

V Prostějově provozuji deset let studio Cesta Šamanky, kde v posledních letech probíhají především kurzy a semináře v malých skupinách. Terapie, rituály, které jsem se naučila na svých cestách za šamany různých koutů světa. Měla jsem možnost léčit i samotného sultána v Ománu, prostřednicvím pozvání nejvýznamnější Ománské léčitelky. V neposlední řadě se věnuji magickým ochranám včetně její výuky, která v našich končinách velice stagnuje, minulým životům, světelným bytostem a astrálnímu světu, který je mojí velkou láskou. 

Jméno Nepomucena jsem přijala po své babičce obřadním zasvěcením, která se narodila v 19.století a díky ní a mému tatínkovi jsem se poprvé seznámila s minulými životy.

V současné době procházím výukou u velice váženého šamana ze Seychelských ostrovů, kam nepravidelně dojíždím. Jde o léčitele Ferdinanda Vidota, kterého mají ve vážnosti i samotný prezident a biskup. Jak říká samotný šaman, jsem jediná, kterou je ochotný zasvětit do všeho, co umí. Jen tři lidé z celého světa disponují takovou silou, energií, kterou dokáže ocenit jen "znalec" -  Němec,  Brazilka a já Češka. Na výuku si ale vybral mě. Což je velmi příjemné, ale i odpovědné. Šaman se zabývá magií gris gris.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více