Jste zde


Léčitelka Ing. MUDr. Markéta Kastnerová, Ph.D., České Budějovice
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.mudrkastnerova.cz

 

Telefon: +420 773 669 687

E-mail: marketa.kastnerova@gmail.com

Léčitelka Ing. MUDr. Markéta Kastnerová, Ph.D., České Budějovice

Na Stráňce 1798/23

37005

České Budějovice 2

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Ing. MUDr. Markéty Kastnerové, Ph.D:

Nabídka výživového poradenství, zdravého životního stylu a homeopatie. Provozování školy přírodní medicíny. Vyšetření kapky krve, analýza vlasů, cvičení, znakování s batolaty a další.

Narodila jsem se v Klatovech, vystudovala jsem obor všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze, poté jsem ukončila magisterské studium na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze a v následujícím roce  doktorandské studium na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity a bakalářské studium na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

 

Již během studií jsem se začala zajímat o přírodní způsoby léčby. Homeopatii se věnuji od roku 2005, kdy jsem ukončila dvouletý vzdělávací kurz homeopatie pro lékaře CEDH a dále v roce 2009 jsem ukončila tříleté studium na České škole klasické homeopatie. Od roku 2005 jsem přednášela na Zdravotně sociální fakultě a pracovala na Krajské hygienické stanici Jihočeského kraje se sídlem Českých Budějovicích na oddělení Prevence a podpory zdraví. V současné době přednáším na Pedagogické fakultě JU.

 

Od roku 2008 do současnosti pracuji soukromě jako výživový poradce, věnuji se zdravotním problémům spojeným s rizikovým životním stylem a onemocněním způsobeným nadbytkem a nedostatkem potravy, nadváze a obezitě, anorexii, bulimii. Při úpravě stravovacích návyků se snažím vidět člověka komplexně a poskytnout mu co nejvhodnější doporučení z týkající se výživy i detoxikace organizmu.

 

Od roku 2005 poskytuji také celostní poradenství. Homeopatie je vhodnou léčebnou metodou, která může pomoci u všech skupin populace v léčbě akutních i chronických zdravotních problémů. Je-li potřeba, kombinuji ji i s fytoterapií, gemmoterapií a nutriční terapií, protože každá metoda nabízí něco jiného a účinky jednotlivých metod se doplňují, takže celkový výsledný efekt je vyšší. Důležitá je práce na fyzické i psychické stránce a cílem poradenství je najít klíč ke komplexnímu řešení problému.

 

V současné době nabízím vyšetření kapky krve v temném poli mikroskopu. Jedná se o nadstandardní vyšetření, které poskytuje komplexní obraz o naší krvi a upozorní nás na raná stadia onemocnění. Je to nejen vhodná preventivní metoda, která umožňuje předejít vzniku mnoha onemocnění, ale je to i metoda, která pomůže odhalit a odstranit příčinu onemocnění i ve stádiu, kdy už onemocnění propuklo. Vyšetření kapky krve je vhodnou doplňkovou metodou výživového poradenství, protože k úpravě nálezu krve dochází zpravidla při dodržování určitých výživových doporučení. Výhodou vyšetření je, že sami můžete na monitoru pozorovat, jaký má naše životospráva vliv na naše zdraví, metabolické procesy a stav naší krve.

Uvědomuji si, že s prevencí vůči různým onemocněním je potřeba začít již v raném věku, a proto se věnuji kurzům znakování s batolaty Baby Signs.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více