Jste zde


Léčitelka Elena Chmelová, Rohatec
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.aurasoma.webnode.cz

 

Telefon: +420 602 935 254

E-mail: elenachmelova@seznam.cz

Léčitelka Elena Chmelová, Rohatec

Vinařská 810/17

69601

Rohatec

Provozní hodiny:

Pondělí: 09:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Úterý: 09:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Středa: 09:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Čtvrtek: 09:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Pátek: 09:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Sobota: 09:00 - 12:00

Neděle: Zavřeno

Služby léčitelky Eleny Chmelové:

Poskytujeme konzultace při psychických a fyzických obtížích, provádíme harmonizace či léčení barvami a pořádáme semináře.

Dlouhodobě pomáhám lidem najít svoji vnitřní harmonii, zbavit se psychických či fyzických potíží a nastartovat se k pozitivním změnám v životě.

S klienty pracuji pomocí kombinace aura soma lahviček, pomanderů a kvintesencí, které působí jemně a přitom vysoce účinně na jemnohmotná těla člověka a pomocí schüsslerových solí, které pracuji na homeopatickém základě a působí zejména tělo fyzické. Jsem certifikovaný terapeut Aura Somy a certifikovaný terapeut pro použití Schusslerových solí. S Aura somou pracuji více než 9 let a s Schusslerovými solemi více než 8 let. V neposlední řadě aktivní používám vrozenou schopnost zvýšené intuice, chcete-li jasnozřivosti. Schopnost jasnozřivosti se mi objevila samovolně zhruba před 15 lety, když jsem procházela složitým životním obdobím. Jak šel čas a stále více lidé v mém okruhu známý,rodinných příslušníků a kolegů se na mě obracelo o radu, tak jsem se v této dovednosti vědomě více a více zdokonovalovala avšak po několika letech jsem došla do fáze, kdy jsem sice pomáhala lidem ze všech sil, ale zjistila jsem, že ta hlavní změna nemůže přijít zvenku, tedy od mě, ale musí přijít od klientů - zevnitř. I díky tomuto prozření jsem hledala nástroje, jak pomocí aktivního přístupu si klient pod mým vedením může pomoci sám. A tyto nástroje mi přišli do života v podobě aurasomy a schüsslerových solí. 

Hlavní výhodou mé práce s lidmi spatřuji v tom, že lidé si skrze léčení barvami - aura soma terapií - jsou schopni pomoci sami na psychické i fyzické rovině a to zejména díky tomu, že najdou sami v sobě psychickou příčinu toho, co způsobilo jejich stav, který jim nevyhovuje a následně mohou trasnformovat tuto zkušenost v změnu k lepšímu. Platí zde rovnice:

Aktivní přistoupení  k problému u klienta (="vezmu na sebe zodpovědnost za to, že se změním, vyléčím atd.")  dochází k odstranění mnohaletých obtíží. To proto, že se odstraní příčina problému nikoliv důsledky problémů. Chcete-li vyléčit strom, který rodí nezdravá jablka nemá smysl řešit jablka, ale má smysl se zaobírat kořeny stromu...

Klient, který má silné "PROČ" dojde skrze léčení aurasomou ="JAK" jemně k výsledku jakoby z ničeho nic... platí totiž ono okřídlené...

... "Když je žák připraven, učitel se objeví"... a moje dovednosti, zkušenosti a aura soma nebo schüsslerovy soli jsou pak "pouze" nástroj pro dosažení změny.

Toto je moje filozofie, které věřím, která mým klietům funguje a věřím, že bude fungovat i Vám.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více