Jste zde


Léčitel Shamballa Reiki Ospalík, Prostějov
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.shamballa-reiki.cz

 

Telefon: 

E-mail: pomoc@shamballa-reiki.cz

	Dle telefonické domluvy.

Kramářská 4382/6

79601

Prostějov

Provozní hodiny:

 

Dle telefonické domluvy

Služby léčitele Shamballa Reiki Ospalík:

Provádím esoterické kurzy Shamballa, Reiki, Ra-Sheeba. Naučím vás pracovat s duchovní energií Shamballa 1024 - Kristova v celé ČR. Ke všem kurzům Reiki, Shamballa 1024 - Kristova, Ra-Sheeba dostanete podrobný manuál (skripta) a certifikát o absolvování kurzu. Poradenství i po letech zdarma.

Vítejte v Esoterické škole Martina Ospalíka. Nabízím osobní a dálkové kurzy esoterikyna témata alternativní medicína, nalezení sebe sama, rozvinutí vašich schopností, vědomí a zkvalitnění života (od spánku až po celkovou harmonii). Objevte principy, které se ve školství záměrně neučí, a získejte možnost léčit sebe i druhé alternativními metodami, které na rozdíl od medicíny klasické nepracují jen s následky, ale i s příčinami problémů.

V alternativní medicíně se snažím o pozvednutí standardů, které se v posledních letech v České i Slovenské republice snížily vlivem nezdravého přílivu nových nevyzrálých terapeutů. Za kvalitou své práce si stojím ve 100 % případů. Mezi základní pilíře, na kterých stojí má práce, patří zkušenost v oboru, maximální péče o klienty, poctivě odvedená práce, pečlivě provedené zasvěcení v maximální možné kvalitě a odpovědnost vůči vám.

Podstatou alternativní medicíny je práce na úrovních, které dnešní klasická medicína zatím neuznává. Patří mezi ně aura, čakry, meridiány, karma, práce s duchovní energií atd. Na východě je však alternativní medicína rovnocenným partnerem medicíny klasické a je dokonce hrazena zdravotními pojišťovnami.

Schopnost pracovat s léčebnými energiemi (jako je například reiki, Shamballa či Ra-Sheeba) je stará jako lidstvo samo. Lidstvo bohužel o tyto schopnosti stylem svého života přicházelo, až dokud téměř nevymizely. V rámci jednotlivých kurzů jsou vám tyto schopnosti postupně navráceny a rozvíjeny.

5 důvodů pro kurz v mé škole:

  • Diagnostika vašeho energetického stavu (čaker, aury, meridiánů, vibrací).
  • Lze se domluvit prakticky na čemkoli, jsme lidé, domluvíme se, řekněte si.
  • Ke každému placenému kurzu máte možnost výběru rozšiřujícího doplňkového zasvěcení zdarma.
  • Letitá zkušenost jako léčitel a učitel, zkušenost s více než 5000 klienty.
  • Garance. Mám veškerá povolení, pracuji legálně a oficiálně.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více