Jste zde


Léčitel Lukáš Hudeček, Kroměříž
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.peceodusi.net

 

Telefon: +420 737 869 752

E-mail: peceodusi@email.cz

Komenského náměstí 338/18, 76701 Kroměříž

Komenského náměstí 338/18

76701

Kroměříž

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Lukáše Hudečka:

Provoz alternativního centra. Nabídka terapie, konzultace, osobního koučinku, harmonizace prostoru a společenských i meditačních aktivit.

Za vším, co děláme, se skrývá touha zažít splynutí s tím, čemu říkáme Univerzum. To však nemůže nastat, dokud se sami nestaneme - ať už vědomě či nevědomě - tím, s čím tolik toužíme splynout. Je třeba se vyladit na tutéž tóninu, tutéž vibraci, tutéž chuť a tutéž kvalitu, jakou má to, s čím se chceme spojit. Pak se spojíme a zjistíme, že jsme vlastně vždycky byli spojeni, že podstata toho, s čím jsme se spojili, je ve skutečnosti i naší vlastní podstatou, a pak pochopíme, že jsme toho všeho nedílnou součástí, ale zároveň se v tom přece neztrácíme. (Z knihy - Umění skočit).

V každém okamžiku je možné zachytit stálou a neměnnou přítomnost. Ať už ji nazveme jakkoli, nikam neodchází, ani nepřichází. Nelze ji hledat nebo nacházet, protože tu vždy byla. Lze si ji jen uvědomit a přijmout, je všudypřítomná a my jsme její součástí.
Občas se setkáváme s lidmi, kteří mluví o tom, že se těší "až se vrátí domů". Náš domov však není někde jinde, v jiné galaxii, dimenzi či místě. Náš domov je uvnitř našeho srdce, právě tady a právě teď. A když si uvědomíme, že doma již jsme, nalezneme radost a štěstí.

"Celý náž život je výzva k růstu. Je to i pravé náboženství a pravá psychologie - protože pravé nábožeství nemůže být ničím jiným než pravou psychologií. Já tuto psychologii nazývám "psycholigií Buddhů". Je vní velká výzva být víc, než jsme. Je vní božská nespokojenost. Je vní vroucí přání jít výš a výš - ne výš než druzí, ale výš, než vy sami." OSHO

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Kdybyste napsali příběh nebo knihu svého života, jaký by byl její název? A chtěli byste si ji přečíst?

Byl tu počátek. A byl tu počátek toho stavu, který tomuto počátku předcházel, kdy onoho počátku ještě nebylo. A byl tu počátek stavu, ve kterém nebylo počátku. Je tu bytí a je tu nebytí a je tu stav předcházející stavu nebytí a stav, jenž předcházel onomu stavu, ve kterém ještě nezačalo nebytí. Pak tu najednou bylo nebytí a my nevíme, zda to, že zde bylo nebytí, znamená bytí, nebo to znamená nebytí. Ostatně teď jsem cosi řekl, a přece nevíme, zda je výsledkem toho, že jsem cosi řekl, že nebylo něco řečeno, anebo nebylo řečeno nic. Čuang-C´ - filosof

Pokud má člověk intenzivní potřebu zachraňovat a pomáhat druhým, je třeba se podívat odkud tato potřeba vychází. Možná zjistíte, že jste to vy, kdo potřebuje zachránit. Ve většina případech druzí opravdovou záchranu a pomoc nepotřebují, jsou to totiž jejich lekce, kterými je nutné projít.

Jsem v každém okamžiku, činu, myšlence, tvoru i výtvoru.
Jsem pokora i ego, ďábel i anděl, láska a také strach.
Jsem tvůj soused, přítel, rodič i ten, koho nemáš rád.
Jsem ten, který se rodí, umírá, život dává i bere.
Jsem ten, koho potkáváš a vidíš, i ten v zrcadle.
Jsem všude, kam se podíváš, i když se nedíváš.
Jsem ten, který se potkává, nachází i ztrácí.
Jsem odraz sám sebe a nejsem sám.
Jsem ten, co se miluje i nemá rád.
Jsem všechno, nic i to mezi tím.
Jsem, i když o sobě nevím.
Jsem nebe, peklo i ráj.
Jsem učitel i učedník.
Jsem šašek i král.
Jsem den i noc.
Jsem i nejsem.
Jsem.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více