Jste zde


Léčitel Bc. Zdeněk Cekota, Zlín
PatrikB

Kontakt na léčitele:

Web: www.homeopatiezlin.webnode.cz

 

Telefon: +420 608 123 411

E-mail: homeopatiezlin@seznam.cz

Léčitel Bc. Zdeněk Cekota, Zlín

Sadová 2704

76001

Zlín

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitele Bc. Zdeňka Cekoty:

Nabídka klasické homeopatie, Reiki, energetických esencí, motýlí terapie metamorfní technikou, analýzy složení těla a odkyselení organismu. Je možno zakoupit od nás prostředky na odkyselení, pročištění organismu i zvýšení imunity a čističky vzduchu pro astmatiky a alergiky.

V naší poradně se zabýváme již dvanáctým rokem edukačním poradenstvím v oblasti  klasické homeopatie a homeoterapie. První konzultace zpravidla trvá v rozmezí 1 - 2 hod u složitějších případů i 3 hodiny.
Konzultace je vedena formou rozhovoru, při kterém zejména  nasloucháme tomu, co Vás sužuje a trápí. Snažíme se společně prostřednictvím obrazu podobného homeopatika přijít na to, proč se Vám "to" děje a pochopit souvislosti tak, aby se zlepšila kvalita Vašeho života. I nadále však zůstáváte v péči vašeho obvodního lékaře. Naše poradenství nenahrazuje klasickou lékařskou praxi a v žádném případě není zdravotní službou.
Při své práci dodržujeme etický kodex, poradnu vedeme na základě diplomu ze čtyřletého studia Homeopatické fakulty v Brně a pětiletého studia sociální pedagogiky na UTB ve Zlíně.

Terapií reki se zabýváme 18 let, zasvěcování do systému reiki 4 roky, metamorfózou 4 roky.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více