Jste zde


RECENZE: Andělská inspirace od Kim Dreyer
RenataP

kim dryer, synergie

 

 

Jemné obrázky, jedna věta a inspirace v knížce - tyto karty skutečně oplývají jemnou až sváteční energií. Na první pohled toho možná mnoho neřeknou, spíše kolem vás svou odpovědí roztáhnou jakousi auru a náladu - ale pokud se do jejich rad a pocitů ponoříte, můžete najít odpovědi cennější než kdybyste otevřeli knihu nebo si vyložili nějaký řízný tarot!

Je jedno, jestli si vytáhnete každý den jednu kartu a zůstane s její energií celý den, vezmete si její téma k srdci a uděláte něco pro zlepšení svého života, nebo jestli jde o odpověď na přímo položenou otázku – ve všech případech lze sdělení od karet chápat jako otázku, odpověď nebo sdělení od dobrého přítele. Který nás zná mnohdy lépe než my sami sebe!

Kudy kam aneb karty v praxi

A v knížečce se potom můžeme dočíst něco o tom, že máme přitlačit na zdravou životosprávu a v kombinaci s kartou, která mírní utrpení si tam můžeme dát dohromady jednoduché sdělení: dejte tělu i duši to, co potřebuje, úlevu, odpočinek, zdravé jídlo, a všechno bude v pořádku.

Nebo s kartou Buďte uvážliví si nalistujeme v knížečce:

„Je snadné podvolit se a jednoduše následovat dav. Vaše jedinečnost ovšem spočívá v konkrétních krocích a rozhodnutích, které na své cestě činíte. Uvážlivé rozhodování vám umožní žít takový život, jaký si přejete. Ujasněte si, co je ve vašem životě důležité, a to nejen v zásadních otázkách, ale i v drobnostech. Než se rozhodnete, ptejte se sami sebe, jaký je váš postoj k dané záležitosti nebo co je pro vás zásadní. Buďte však opatrní a nezaměňujte uvážlivost s posuzováním nebo odsuzováním. Anděl moudrosti vám pomáhá rozlišovat skutečnou pravdu od pravdy zdánlivé, opravdové od povrchního.“

Zdá se tedy, že v tento čas máme možnost vidět svůj život pravdivěji. Ale musíme se trošku zklidnit, nespěchat, nic netlačit. A možná se spíš než na druhé a na spěch zaměřit na sebe, na to, aby se nám v těle i na duši žilo dobře.

A roli mohou hrát i drobnosti – třeba to, že na kartách jsou vždy osoby, které mají zavřené oči, přičemž objekt jejich touhy je před nimi. Cítíte pravdu, vnímáte – ale je třeba se oprostit od strachu, zavřít oči a pod víčky vám možná vytane ta správná osoba, ten správný výsledek, ta správná cesta.

Karty pomáhají najít vnitřní sílu, najít způsoby, jakými se rozhodovat. A jemně nás umí dovést k aktivitám, jež potřebujeme, abychom úspěchu dosáhli.

To nejlepší z karet Andělské inspirace: „Láska je samotnou podstatou vašeho bytí. Abyste byli schopni dávat lásku druhým, je nezbytné, abyste se nejprve naučili milovat sebe sama bez výhrad.“ Z karty Láska… Tak směle do toho!

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více