Jste zde


Knihy Médium Michaela od Libuše Steckerové
Esoterika.cz

Anotace 1

 

Odešel vám z tohoto světa někdo, koho jste milovali nade vše? Přestaňte se trápit tím, že je navždy pryč z vašeho života, utřete si slzy a otevřete knihu Médium Michaela.
Hned po přečtení prvních řádků zjistíte, že je všechno jinak. Tato kniha vás vyvede ze zármutku.
Autorka napsala tuto knihu pro všechny, kteří se zajímají o život po smrti. Podělí se s vámi o to, co se díky své dceři Michaele, která je mluvícím médiem, dozvěděla.
Kniha udělá radost lidem, kteří chtějí vědět, jak se jejich milovaným, kteří již zemřeli, žije nahoře, zda je navštěvují a ochraňují.

Anotace 2

V první části této knihy „Co skrývá vesmír“ se dozvíte vše, co nám skrze médium Michaelu prozradily duše, které již opustily náš pozemský svět.

Dočtete se zde o životě na jiných planetách. O planetách, jejichž obyvatelé naší Zemi navštívili nebo navštěvují. Jak se žilo na planetě, která již (díky svým obyvatelům) zanikla a proč se tak stalo? Navštívíme planety, kde žijí bytosti na vyšší, ale také na nižší vývojové úrovni.

Jak má duše dostala svolení, cestovat vesmírem a které planety měla dovoleno navštívit? Návštěva mé duše na planetě Ruy. Návštěva planety, kde se život nejvíce podobá našemu. Jak jsem se setkala s mým druhým „Já“.

O planetě Mars, matce všeho živého na planetě Zemi. Jaké má šance naše planeta Země na přežití, a mnoho dalšího…

Ve druhé části této knihy „Vše o duších“ si budeme povídat o duších, kouzlech, zázracích a pomoci andělů.

Dozvíte se o paralelních duších. O cestování duší. O Rumunském kouzlu, díky kterému se odrazíte ode dna. Nebudou chybět ani výběry ze seancí, kdy duše zemřelých komunikují s pozůstalými. Jak se pejsek Edy znovu narodil a mnoho dalšího…

Knihu si můžete objednat od prosince 2015 v našem eshopu.

V první části této knihy se dočtete o životě na jiných planetách. O šesti mimozemských civilizacích, které naší planetu Zemi navštívily nebo navštěvují. Jak se žilo na planetě, která již (díky svým obyvatelům) zanikla a proč se tak stalo? Návštěva planety, kde se život nejvíce podobá našemu. Jaké má šance naše planeta Země na přežití. Planeta Mars – matka všeho života na planetě Zemi. Jaký tam byl život, jak skončil a mnoho dalšího.

V druhé části této knihy si budeme povídat o duších, kouzlech, zázracích a pomoci andělů. Dozvíte se o paralelních duších. O cestování duší. O Rumunském kouzlu, díky kterému se odrazíte ode dna. Nebudou chybět ani výběry ze seancí, kdy duše zemřelých komunikují s pozůstalými. Jak se pejsek Edy znovu narodil a mnoho dalšího...

Knihy lze zakoupit na www.eshop.medium-ls.com.

Přeji vám krásné zážitky s touto knihou. Libuše Steckerová

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno