Jste zde


Kniha Duše, co tančí tango
Esoterika.cz

Kniha Duše, co tančí tango

„Duše, co tančí tango“,  je navazující knihou na „Duše, co tančí císařský valčík“. Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kteří se stále potýkají s útrapami ve vztazích a v dalších oblastech svého života.

 

Po přečtení a porozumění knihy se stáváme svými vlastními Bohy. Kniha Vám odhalí velké tajemství fungování vztahů nejen partnerských.

Ženy pochopí, že zdroj lásky v nich je na světě tím nejdůležitějším a je třeba se s ním naučit zacházet.  Muži zase zapracují na své sebeúctě a pochopí jak moc je pro ně důležitá svoboda. Tím se naše životy rázem promění ve smysluplnou cestu, navíc povzbuzenou tvořivostí a kreativitou v nás.

Každý zde na Zemi máme nějaký svůj úkol a kniha Vám jej pomůže poodhalit.  Jsem přesvědčena, že v ní najdete hluboké myšlenky, které Vás dovedou posunout zpět k sobě. Zpátky do svého nitra, od kterého jsme se někteří odvrátili již ve svém dětství.

Knihu si můžete také objednat přímo na autorčiných webových stránkách www.radceprovasidusi.cz nebo u dodavatele sítě Kosmas.

kontakt: e-mail: Anet.duse@gmail.com, mobil 732 964 023, web. www.radceprovasidusi.cz

Ukázka z knihy (kapitola první)

Pravá láska

Láska je nádherný stav klidu, který se rozpíná celým naším tělem. Je to vlastně taková nehybná laskavá energie, při které cítíme velké bezpečí. Není to energie vášnivá, pošetilá a už vůbec ne majetnická. Jedná se o energii neutrální, tedy energii nadřazenou všem energiím. Se smutkem zjišťuji, že tento druh energie je v nás čím dál tím více potlačován.  Je to dáno důvodem strachu z odmítnutí a z také pocitu méněcennosti, tedy že nejsme pro druhé dokonalí.

Je třeba se stát opravdu uvědomělou bytostí, abychom v sobě mohli opět naleznout bezpodmínečnou lásku.

To znamená:

         Vědomě se pozorovat a intenzivně na sobě pracovat.
         Bedlivě naslouchat svým emocím, pocitům a tělu.
         Upřímně se sám sebe ptát, jestli jsem to tak chtěl, proč mi to ten druhý řekl, čím jsem si to způsobil. Atd.

Slovo láska má v sobě velkou hloubku. Dnes však už tuto hloubku lidé častokrát nevidí, a tak ani nemohou prožívat hlubokou a pravou lásku. Jednáme-li s cílem manipulace, figuruje-li v jakémkoliv našem vztahu převážně závislost, prospěchářství a chtíč, nikdy opravdovou lásku nepoznáme. Je to naprosto jiný pocit a pohled, než jak nám je tímto systémem a společností podáván - jako ochuzení, které nám nedovolí žít plně šťastný život. Naplňte svá srdce bezpodmínečnou láskou a pochopíte, že život je nádherný a spravedlivý.


Láska v partnerství znamená:

         Děkuji Ti za to, že jsi tady teď se mnou. Pokud tady se mnou však zítra nebudeš chtít být, děkuji Ti, že jsi zde se mnou byl.
         Miluji Tě a nečekám, že mi to oplatíš.
         Dělej, jak uznáš za vhodné, stoprocentně v Tebe věřím.
         Miluji sebe, Tebe, jsem za nás vděčný.
         Tvé urážky mě neurazí. Dávají mi varování před tím, že se nemám dostatečně ráda.
         Odpouštím Ti.
         Chápu Tě.
         Věřím Ti.

A to za všech okolností.

Žena a muž

Žena - dokonalá energetická bytost. Bohyně, která rodí život. Krásná energie, která rozsévá lásku, klid a harmonii. Žena jako zdroj lásky. A pokud muž na ni dovede hledět přesně tímto způsobem, nastává pro něj a jejich děti nádherné žití.

Žena, která se cítí milována, je tím největším pokladem. Rozdává lásku sobě i druhým, vychovává děti s radostí a udržuje teplo domova. Důležité však je, aby byla milována především sama sebou.

Nyní Vám napíši o zkušenosti, kterou jsem se měla naučit a předat s pokorou dál, zbytek záleží už jen na Vás.

Velkou pravdou je, že za většinu rozpadlých partnerství, manželství a obecně vztahů může doopravdy žena. Protože jen žena má ten veliký dar od Boha - rozsévat a přijímat lásku přímo ze srdce.

I muž samozřejmě dává a přijímá lásku, ale jiným způsobem.

A jak by to mělo doopravdy fungovat?

Žena je láskyplná bytost. Pokud se tak i doopravdy vidí a má se bezpodmínečně ráda, v jejím srdci vzniká opravdu veliké množství lásky. Tuto lásku dává nejdříve sama sobě. Jakmile se celá přesytí laskavou energií, začne lásku darovat nezištně i svému muži a svým dětem.

Správně by to mělo být tak, že největší díl má dát sobě, další díl partnerovi a zbytek dětem. Pokud je ženina láska k sobě opravdu veliká, muž přijme tuto lásku a zpracuje ji tak, že ji vrací zpět ženě. Takto potom vypadá naprosto harmonický krásně fungující vztah.

Dává-li však žena svou lásku hlavně dětem a na sebe už příliš nemyslí, partnerství a potažmo i celá rodina přestává fungovat. Dříve nebo později totiž nastane situace, kdy žena začne produkovat lásky čím dál méně. Nakonec už má přísun lásky pouze dítě a pro partnera již žádná nezbývá. Muž svůj vlastní zdroj lásky nemá, a tak není z čeho lásku vracet. Dítě dostává lásku od matky i otce a láska mezi partnery vymizí, tím vzniknou zcela opačné energie.

Žena má svůj zdroj lásky v srdci, muž tuto lásku zpracovává solarem.

Na ženině lásce je tedy postaven celý svět. Nebýt ženy, muž lásku nikdy nepozná.

Pokud vás kniha zaujala, můžete ji koupit v knihkupectví Kosmas nebo kontaktovat přímo její autorku, kterou je Aneta Schauerová, e-mail: Anet.duse@gmail.com.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více