Jste zde


Kartářka plus, Krupka
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.kartarkaplus.cz

 

Telefon: +420 906 420 300

E-mail: kartarkaplus@gmail.com

Kartářka plus, Krupka

Nádražní 111

41741

Krupka, Vrchoslav

Provozní hodiny: 

Pondělí: Nonstop

Úterý: Nonstop

Středa: Nonstop

Čtvrtek: Nonstop

Pátek: Nonstop

Sobota: Nonstop

Neděle: Nonstop

Služby kartářky plus:

Věštecká telefonní linka pro výklad karet po telefonu. Vybrané kartářky a věštci Vám pomůžou najít odpovědi týkající se vztahu, nové lásky, práce, podnikání, financí, bydlení, zdraví. Naše věštírna je tu pro Vás denně 24 hodin.

SLUŽBY:

Výklad karet po telefonu

Výklad karet je již odedávna pomocníkem při rozhodování se, řešení problémů, hledání lásky-partnera.

Dnes je možné rychlé spojení se s kartářkou či věštcem i bez přímého osobního setkání, tedy po telefonu, což má svoje výhody.

Kartářka nebo věštec, především ti schopní a vybraní, mají schopnosti jasnozřivosti, vnímání energií, nacítění se. Tak jak můžete telefonovat z jednoho konce republiky na druhý, tak i kartářka se s Vámi dokáže spojit, napojit se na Vás. Proto je možný výklad karet přes telefon - ten už je jen komunikačním prostředkem.

Bonusy

Nebo-li "Vždy něco navíc" - kartářka či věštec umějí vykládat karty, často je ani nepotřebují díky svým schopnostem, není to však jediný ezoterický obor, který ovládají. Většinou rozvíjejí své schopnosti i dalšími směry, jako je například numerologie, astrologie, energie, mohou Vám tak nabídnout něco navíc.

Výklad karet tak mohou upřesnit, doplnit či konfrontovat právě s Vašimi více či méně šťastnými čísly, hvězdami, planetami, silami kolem nás či v nás.

Doporučujeme Vám proto nejen si od našich kartářek a věštců nechat vyložit karty, ale využít i jejich dalších schopností, dozvíte se tak víc, získáte jasnější odpovědi.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více