Jste zde


Kartářka Eva Pitnerová, Prostějov
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.evapitnerova.cz

 

Telefon: +420 775 964 520

E-mail: eva@vedomevhledy.cz

Kartářka Eva Pitnerová, Prostějov

Švýcarská 4102/1

79604

Prostějov

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Evy Pitnerové:

Nabízím výklad karet - vědomé vhledy v rámci celé ČR a to osobně nebo po telefonu. Mojí vášní jsou lidské příběhy, hledání vnitřní pravdy a potenciálu v každém člověku. Všechny odpovědi, které hledáte máte vepsané ve své duši. Pomohu vám je nalézt a ukotvit do vašeho života.

Výklad karet

  • Osobní setkání 

Osobní setkání proběhne u nás doma. Při objednávce vám sdělím naši adresu, datum a hodinu našeho sezení. Během našeho společného sezení pracuji s Tarotem, ale také komunikuji s bytostmi světla a předávám vám jejich vzkazy. Sezení trvá maximálně hodinu a můžete se zeptat na všechny oblasti života, které vás zajímají. Káva, čaj či voda je k dispozici, stačí se ozvat.

  • Telefonické sezení 

Klientky si ze začátku nejsou jisté, zda telefonický výklad může mít hodnotu stejnou, jako osobní setkání. Velmi záhy zjistí že ano a jsou mile překvapeny, že přestože se nevidíme, vidím jejich životy pravdivě. Toto sezení je určené pro klientky, které žijí mimo Prostějov a přejí si mé služby. Úžasná výhoda tohoto sezení je v tom, že nemusíte nikam jezdit a jste v pohodlí svého domova. Hovor platím já, pokud jste v ČR a máte českého operátora. Jedinné co před uskutečněním sezení musíte udělat, je uhradit částku na můj účet a pod svým variabilním symbolem.

  • Skype sezení 

Sezení po Skypu je výhradně pro zahraniční klienty. Přidejte si mě do kontaktů na Skype: eva.mochomurka Nejprve mi ale odešlete svou objednávku. Použijte prosím formulář níže uvedený. Začněte, prosím, psát OBJEDNÁVKA - ZAHRANIČÍ a pokračujete vaším dotazem.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více