Jste zde


Kartářka Daniela Boleslavská, Lužce
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.astrokarty.cz

 

Telefon: +420 736 201 587

E-mail: astrokarty@gmail.com

Kartářka Daniela Boleslavská, Lužce

Lužce 17

26718

Provozní hodiny: 

Pondělí: 11:00 - 21:00

Úterý: 11:00 - 21:00

Středa: 11:00 - 21:00

Čtvrtek: 11:00 - 21:00

Pátek: 11:00 - 21:00

Sobota: 11:00 - 21:00

Neděle: 11:00 - 21:00

Služby kartářky Daniely Boleslavské:

Nabízíme výklad tarotových karet po telefonu, řešení vztahů, financí, kariéry a zdraví. Poskytujeme pomoc v obtížných životních situacích při rozhodování. Zabýváme se astrologií, numerologií, výkladem snů, horoskopy a znameními zvěrokruhu. Realizujeme individuální školení v oblasti astrologie.

Touto dobou bude v konjunkci, v zástupu na sebou, Slunce a Luna s Merkurem a planetou lásky Venuší. Slunce je nejsilnějším energetickým zdrojem na nebi, Luna ukazuje na naše sny a přání. Při novoluní se otevírá brána k našim snům. Znamení, ve kterém novoluní probíhá, zabarví a posvítí na danou oblast. Další téma rozkryje postavení planet při narození podle času a místa tzv. nativní horoskop. Zde se ukáže, kde vládne oblast Raka a Luny. Merkur, planeta pohybu, myšlení, a komunikace, dostane od Slunce sílu a Venuše přinese vše krásné a přívětivé. To vše spolu přinese příjemné energie. Téma Raka otevírá oblast domova, rodiny a zázemí. Venuše přinese touhy zútulňovat naše domácí či pracovní prostředí a Merkur hodně mluveného a psaného slova, cesty a vyřizování na úřadech, v oblasti rodiny a domova. Mnoho lidí bude zvelebovat domov, chalupy a místa, kde tráví svůj čas.

Nejsem zastáncem velkých rituálů, ale v tichosti a pro sebe můžete zapálit svíci a udělat si svůj osobní rituálek. Téma pod vlivem Raka jsou penízky a hospodaření s nimi, psychika a její vyrovnanost, kdy by člověk neměl podléhat příliš vlivům okolí. Vztahy rodič – dítě a dítě a rodiče. Napojení na svou intuici, univerzální zdroj jakým je Vesmír, Šambala, Reiky a podobné energie. Příjemný domov a útulný domov. Raku vládne Luna, a proto bude toto novoluní velmi intenzivní.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více