Jste zde


O životě a smrti z pohledu parapsychologie XXIX.
Stanislav Brázda

Pokud jsme vyšší mocí ovlivňováni do 50%, vždy máme na vybranou více cest a buď intuice, naše přání nebo naše schopnosti nás navedou na tu cestu, kterou se vydáme. Pokud nás OSUD ovlivňuje v určitých oblastech života více než na 50% kladně na tu správnou cestu, stačí se nechat "unášet životem" a proplouváme bez větších potíží. Pokud je tomu ale obráceně, osudem je dána špatná cesta, musíme bojovat a to většina lidí nechce nebo neumí.

 

Potom máme problémy. Většina lidí se bohužel zařadila do nesprávných "šablon" (hlavně pokud si nevěří), kam si myslí, že patří, a to bez ohledu na to, na co mají. V postkomunistických zemích se teprve takové "šablony" tvoří a bude trvat 10 až 15 let, než se všichni zařadí. Neznamená, že když je nám dáno osudem mít dobrou intuici a "štěstí" na práci, popř. podnikání, že stejné štěstí máme nebo budeme mít v partnerských vztazích. Mnohdy je tomu právě naopak . Stejně tak neznamená, že když štěstí v určité oblasti máme nyní, že jej budeme mít v budoucnu a naopak. Všichni lidé, jak jsem výše uvedl, jsou ovlivňováni více či méně OSUDEM. Zjistil jsem, že námi "procházejí" sinusoidy, a to minimálně dvě, maximálně pět.


Tyto sinusoidy jsou různě "silné" ve spodní části - minusové a různě silné v horní části -plusové a tyto "kopírují" naše "štěstí či smůlu" v určitých oblastech našeho života. U koho tyto výchylky nejsou velké do plusu ani mínusu, není (pokud sám silně osud neovlivní) schopen spadnout na hluboké dno, ale není schopen dosáhnout ani výrazného úspěchu. Nemusí být stejné "vysoké" plusy a stejně "nízké" mínusy, ale většinou tomu tak je a ze života známe hodně příkladů, kdy někdo "vylétl až do oblak" a pak také spadl až na zem. Tyto sinusoidy lze nakreslit a jdou vypočítat i astrologicky a znají je i numerologové. Nevím, zda astrologové umí zjistit, jak tyto různé vlivy jsou silné, pokud působí více vlivů najednou. Například : můžete mít v horoskopu hezky "namalovaný" předpoklad k založení rodiny, astrolog zjistí, že současně vás negativně ovlivňují hvězdy v milostných vztazích


Pokud neví, že negativní aspekt v milostných vztazích má větší sílu než positivní aspekt k založení rodiny, musíte mít sami sílu tento negativní aspekt překonat. Pokud nebudete "bojovat" s osudem proti tomuto negativnímu aspektu v oblasti milostných vztahů, můžete propásnout kladný a někdy jediný předpoklad k založení rodiny, protože třeba oba aspekty (jak dobré období k založení rodiny, tak negace v milostných vztazích) probíhají bohužel současně. Je málo platné, že negativní aspekt v milostných vztazích skončí dříve než pozitivní aspekt k založení rodiny, když potenciální partner negaci ze strany partnera nevydrží a najde si jiného partnera. I kdyby s tím novým partnerem nebyl spokojen a rozešel se s ním, s původním partnerem mezi tím může skončit vhodné období na založení rodiny.


Pak se třeba i ti původní partneři dají znova dohromady a založí rodinu, ale už to nemusí být tak kvalitní rodina, jako by to byla, kdyby byla založena v tom správném čase. Někdy paradoxně může osud zasáhnout tak, aby negativní aspekt v milostných vztazích bránil utvoření rodiny před vhodnou dobou a dojde k tomuto aktu právě po uplynutí negativních aspektů, v době, kdy je vhodné období pro založení rodiny. Také to může být tak, že pokud někomu není dáno osudem mít kvalitní rodinu (protože jeho úkolem je něco jiného a kvalitní rodina by mu mohla bránit v plnění pro něj důležitějšího úkolu), pro překážky dané negativním aspektem v milostných vztazích sice rodinu založí, ale v nesprávném čase.


Myslím, že v astrologickém slovníku existuje výraz - faktor hromadného osudu. To je problém, který znamená, že dotyčný, kterého se to týká, by mohl zahynout například v letadle, které se zřítí, v autobuse (vlaku, metru, lodi nebo jiném prostředku hromadné přepravy), který havaruje, ale i ve válce, povodních, zemětřeseních atd. Nemyslím, že pokud by se tato nepříjemnost v horoskopu objevila, že se tragická událost musí zrealizovat, ale je třeba zajistit, aby se člověk s takovým aspektem neocitl v nesprávný čas na nesprávném místě. Jsem přesvědčen, že také nebezpečí hrozí cca 3x po sobě a pokud tyto situace člověk překoná, dále to již nehrozí. K tomu jeden příklad.


Přišla mladá žena, že jí jedna, později druhá kartářka řekla, že zemře mladá v 25 letech. Když se blížily její narozeniny, tak se přišla poradit, co má dělat, že má strach, že se věštby vyplní. Mně vyšlo, že jí to sice hrozí, ale jen kdyby se ocitla na území bývalého Sovětského svazu a to ještě jen v období březen až květen a tři roky po sobě. Vydechla si a občas zavolá, že kartářky neměly pravdu a žije. V některých případech nás podvědomí "varuje" a dostáváme signály, že se něco děje nebo může dít, jde jen o to tyto signály rozluštit a nehodit problém za hlavu. Již jsem psal například o tom, že mnozí klienti při pohledu na digitální hodiny začali vidět stejná čísla nebo dvojice čísel, případně se zdají podobné sny několik nocí za sebou, jiní mají pocit, že by něco neměli dělat či někam jít atd. Kdo má jakéhosi "anděla strážného", tak unikne problému díky "náhodě". Zase uvedu jeden příklad. Jel jsem se ženou autem na návštěvu a v autě jsem zjistil, že jsem zapomněl baterii do videokamery, kterou jsem měl sebou.


Chvíli jsem váhal, zda se mám vrátit domu a seděl jsem před domem v nastartovaném autě. Nakonec mne žena přemluvila, ať se pro baterii vrátím, že se tak moc nestane, když přijedeme o chvíli později. Vrátil jsem se a vyjeli jsme o 10 minut později. Za první zatáčkou jsme byli nuceni zastavit pro havárii nákladního auta, které se právě před deseti minutami převrátilo a leželo napříč celé vozovky. Okamžitě jsem si uvědomil, že kdybychom vyjeli, jak bylo naplánováno, mohlo se auto převrátit na nás. Podobnou situaci jsem zažil vícekrát, takže až po několika takových příhodách si člověk uvědomí, že to nebyla náhoda. Známe případy lidí, kterým ujel autobus na letiště a "jejich" letadlo se zřítilo atd.


Z praxe vím, že jsou jedinci, kteří svůj osud neovlivňují téměř vůbec a nechají se vláčet dějem svého života, což je podle mého názoru v některých případech škoda.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více