Jste zde


Září 2018 podle Andělů krystalů od Doreen Virtue
RenataP

září 2018, andělé krystalů

Možná! Pojďme si otestovat v praxi nové karty Doreen Virtue Andělé krystalů, které jsou opravdu i v rukou jako malé šperky díky zářivému, barevnému a propracovanému grafickému provedení. A ponořme se do moudrosti drahých kamenů, poselství a symboliky s nimi související. Zkusme se podívat na jednu kartičku, která byla vytažena pro měsíc září 2018.

 

Prázdniny budou pryč cobydup a máme tu září! Hodí se vědět dopředu, jakou nohou vyšlápnout napřed!

Měsíční kámen

Zvýšená intuice (Věnujte zvláštní pozornost svému vnitřnímu vědění, neboť je spolehlivé)

V knížečce se navíc píše, že jde o období, kdy je intuice velice naladěná a zvýšená. Tělesné pocity, vize, emoce, sny – to všechno může mít silnou symboliku a význam do budoucnosti  nebo nás navádět ke správným zásadním rozhodnutím. Důraz můžete dát na první dojmy, na intuitivní vjemy a nechat logiku chvilku stranou: Jen tak se dívat po světě a vnímat, nasávat a nechat pracovat šestý smysl.

A je tu samozřejmě také souvislost s úplňkem.

„Tato karta může také znamenat, že jste mimořádně citliví na měsíční fáze, zvláště na úplněk. Možná byste se podle toho mohli zařídit a na dobu úplňků si plánovat mně práce.“

U žen pak platí, že mohou v tento měsíc výrazněji prožívat jednotlivé fáze svého cyklu.

Úplněk v září je 25.9. brzy zrána a ve znamení Berana. To dodává úplňku sílu v důraznosti a chtění něčeho dosáhnout. Svým způsobem to intuice zjemňuje, nebo nasměruje nás přesněji tam, kde je třeba udělat nějaký rázný krok.

Celý výklad bych tedy vnímala jako podporu intuice, náhod, událostí, které se budou dít kolem nás a mají nám něco ukázat, mnoho se toho může proměňovat, vystupovat na povrch skrytá tajemství, nebo se něco jiného naopak zahalovat, abychom postupně ke konci září došli k důležitému období, ve kterém se konečně můžeme pro něco až tvrdohlavě rozhodnout. Nebude to chyba, protože tady bude srdce a rozum v souladu. Plánování a rozhodování v souladu s činy a praktickými kroky.

Měsíční kámen je kámen ženské energie

V knížečce také autorka věnuje část samotnému polodrahokamu: „Měsíční kámen je nádherný opalizující kámen se třpytem jako měsíční paprsky a vyskytuje se v bílých, světle modrých a duhových odstínech. Měsíční kámen stejně jako Měsíc nese a podporuje božské ženské posvátné energie. Dokáže zesílit působení úplňku a novoluní a pomáhá s vnímavostí, pečováním, s duchovními vizemi a dalšími ženskými aspekty."

A já ještě dodám jednu zajímavost, kterou si o měsíčním kameni pamatuji: Říká se o něm, že jeho třpyt a odlesky mají v průběhu měsíčního cyklu jinou intenzitu. A to je dobrý tip k pozorování!

O autorech:

Doreen Virtue – autorka textu je psycholožka, křesťanská mystička a je známa jako „andělská dáma“, vystupuje v médiích, napsala bezpočet knih a vytvořila sady karet, které jsou stále velmi oblíbené. Můžete ji najít a poslouchat pravidelně v rádiových pořadech, o kterých informace najdete na angeltherapy.com

Marius Michael-George – autor ilustrací je vizionářský umělec, učitel kreslení. Pochází z rumunské Bukurešti a v současnosti působí ve výtvarném studium v Montaně a v galerii v Kalifornii. www.mariusfineart.com

Vydalo nakladatelství Synergie, 2018, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více