Jste zde


SRPEN podle Tarotu dobra: Věci dostanou smysl
RenataP

tarot dobra, srpen 2018

Srpen je horký, ale taky docela řízný. Provází ho touha udělat ve věcech pořádek, snad i série událostí, které notně zahýbají stojatými vodami našich životů, a ono to všechno nakonec bude dávat velmi dobrý smysl. Všechno zapadne tam, kam má.

 

Jestli v dobrém, nebo špatném, to už je na každém jednotlivém osudu, ale srpen podle Tarotu dobra s sebou  nese dvě průbojné karty: Eso vzduchu a Královnu vzduchu, které s sebou vždy nesou rychlé, rázné, náhle projasňující události, které díky Trojce země sednou přesně tam, kam mají, nebo rozrovnají životní situace nově tak, že nějakou dobu bude trvat, než dostanou nový tvar, ale patrně zjistíte časem, že ten tvar je mnohem více na míru než to, co jste měli v životě předtím.

Eso vzduchu

Osud a předurčení, zákon karmy, působení silných transformačních energií, synchronicita

V mém životě se teď v zájmu nejvyššího dobra odehrávají smysluplné náhody a působí v něm síly, které  jako člověk nemůžu ovlivnit. Všechno se děje velmi rychle. Mohu očekávat rychlé výsledky, které mi dopomohou ke skvělým informacím.

A když to náhodou nebudou zrovna dobré zprávy a prohlédnutí?

Pak na ně zkuste jít NEKONVENČNOSTÍ. Vzít je jako šanci na věci pohlédnout jinak, být odvážný, postavit se i tomu, čemu byste se jinak báli. Posílit se tím, že se něco zbořilo, no a co… něco jiného se otevřelo a pokud to ještě nevidím, udělám všechno pro to, aby to bylo co nejdříve vidět.

I to špatné může inspirovat k novým krokům – ale tady je vyžadována rychlá odvážná akce a rozhodně nikomu nenechávejte nic zadarmo. Ani svoje slzy smutku nad ztrátami…

Věci dostanou říz!

Střed měsíce je asi nejhladivější, někomu může přinést záležitosti a situace zapadnuté na ta správná místa. Jiný si jen chvíli odpočine na cestě od jednoho prozření k druhému. Někdo si právě na této krátké zastávce vydechne, aby na základě toho, co se mu v životě vyjasní na začátku měsíce, rozhodl ze své vlastní vůle velmi důrazně sám!
Celé to je ale prodchnuto takovou lehkostí, osudovostí, moudrostí, jako by všechno, co se děje v srpnu, mělo pro budoucnost zásadní vliv, ačkoliv mnohé z toho ještě nevidíme.

Nebo se děly věci, které se chystaly už delší dobu a nyní dospěly do svého smírného, mírného, leč možná někdy šokově a nepříjemně projeveného výsledku.

Použité karty: Colette Baron-Reid: Tarot dobra (Synergie, 2018)
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více