Jste zde


Karty Marie od Doreen Virtue a téma pro březen 2018
RenataP

březen 2018

Je pravý čas se podívat na to, jaké téma nám přinese březen. Vzala jsem si k tomu staré známé kartičky Marie, královna andělů od Doreen Virtue a ráda se ponořila do andělského světa, ve kterém kdysi Doreen tak vzácným způsobem poletovala. A tyto karty si vůbec nemusíme spojovat s křesťanstvím, ale spíše s takovou něžnou, moudrou a mateřsky pečující láskou.

 

Dalo by se říci – ideální materiál pro studování prvního jarního měsíce.

A témata, která se nám tu ukázala, jsou velice zajímavá:

Otec

To je léčivá karta působící na vztahy a na postavení sebe samých v životě. Ta žehnající postava je jednoduše takovým Božím okem. Laskavou rukou, která možná v březnu přinese, nadnese a pak předloží k vyřešení, napravení – situace, které už delší dobu právě takový zásah potřebovali. Se vší smůlou, že vším nepěkně rozvíjejícím se, si můžete ale být jisti, že je to pod ochrannou hvězdou. Že se to všechno děje jen proto, aby se vyčistila zanedbávaná rána? Možná…

Oddanost

Druhá karta je o oddanosti svým vlastním cílům a sobě. Abychom neváhali nad pravostí svých hodnot, uměli říci ne, když nás někdo bude odvádět od našich přesvědčení a o rozvíjení toho, co je pro vás skutečně důležité. Souvisí to i s tou první kartou. V březnu budete muset ukázat, co skutečně JSTE.

Shovívavost

Laskavost a ohleduplnost k sobě je o láskyplném přijetí i toho negativního a o rozhodnutí žít jinak. Nedat se. Pochopit a jít dál. Netolerovat nepravosti kolem sebe, ale také je umět propustit a řešit a znovu tu jsme u toho umět říci ne a u situací, které potřebují snad i jiný úhel pohledu?

V celkovém spojení je tento výklad o březnu, který bude stát za to. Věci se mohou měnit poměrně rychle. Vyvstávat staré rány, témata, zašantročené záležitosti zametené pod koberec a budou nekompromisně trčet a vadit. Dokážete říct „ano“, dokážete říct „ne“? Dokážete se na to nyní podívat shovívavě a prakticky, pochopit význam a skutečně věci řešit?

Tak o tom bude březen. Nezbývá než popřát hromadu štěstí a pěkně čistý první jarní měsíc letošního roku.

O autorce:

Doreen Virtue, Ph.D., je jasnovidná lektorka, doktorka psychologie, která pracuje s říší andělů, pořádá kurzy po celém světě, zabývá se andělskými terapiemi, komunikací s duchovním světe. S podobnou tématikou napsala knihu Andělská terapie, Léčení s anděly, Léčení s vílami a Poslové světla.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2017, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více