Jste zde


Horoskopy lásky
Esoterika.cz

 

V našem životě je asi nejdůležitější láska. Najít si toho správného partnera je dříve či později cílem každé ženy i každého muže. A nikdy to není věc jednoduchá, Střetávají se vždy různé způsoby výchovy, různé návyky vynesené z domova, ale i různé charakterové vlastnosti, které někdy působí na sebe jako oheň a voda. Ve složitostech lásky a lidských vztahů je samozřejmě každá rada drahá. Jistou odpověď se snaží naznačit i astrologie a proto nabízí i možnost vytvořit Horoskopy Lásky.

Horoskopy lásky samozřejmě za vás vše nevyřeší, ale mohou jednotlivým znamením zvěrokruhu napovědět jisté obecné rysy , které se objevují u většiny lidí v jejich znamení. Stejně jako u jiných obecných horoskopů, které nejsou ušity na míru jednotlivce, i horoskopy lásky mají docela široký záběr, který je automaticky pro skeptiky činí nedůvěryhodnými. Jenže stejně tak jako u jiných horoskopů i zde platí pravidlo, nejde o absolutní a bezchybnou informaci, ale o pokus trochu poodkrýt roušku toho co nás čeká a nemine.

Neomylný může být pouze bůh a tuto pozici si žádné horoskopy nikdy nepřisuzovaly. Konec konců, každý může posoudit sám, jestli mu horoskop lásky jeho či jeho blízkého něco užitečného přidal do života. Vyberte si vaše či partnerovo znamení níže a zkoumejte.

Horoskop lásky pro Berany

On: Muž Beran je rozený dobyvatel s velkou dávkou sebevědomí, které občas až hraničí s drzostí. Má hodně fantazie, proto většinou na rande s ním se nezapomíná. Občas jeho přílišná sebejistota a okázalé dvoření dokáže opačné pohlaví odradit. Pokud je ale chycen do osidel lásky, najednou se z něj stane velmi citlivý a jemný partner, který bude jen toužit po uspokojení každé potřeby jeho lásky. Beran bývá velmi vášnivým milencem, ale také bývá velmi žárlivý a od své nejdražší vyžaduje naprostou věrnost.

Ona: Žena Beran je odvážná bojovnice naplněná vášní, která vždy ocení lásku. Chce být často dobývána, touží po chvále a obdivu. Ráda přebírá iniciativu, snaží se mít nad mužem převahu. Její hodnocení u opačného pohlaví se skládá jen z extrémů, jedni ji milují a druzí nenávidí, ale neexistují lidé, kteří si jí nevšimli nebo je pozitivně či negativně nezaujala. Když se jí něco zalíbí, vrhá se do toho po hlavě. Život s ní vymáhá od partnera hodně trpělivosti, protože nerada se vzdává své nezávislosti a je hodně impulzivní. Mívá také občas zvyk se vysmívat partnerovi nebo ho kritizovat.

Horoskop lásky pro Býky

On: Muž Býk miluje vše co je stálé a kvalitní. Jako konzervativní typ rád vše řeší tak jak se má podle ustálených pravidel. Dlouho hledá tu jedinou pravou lásku a když ji najde, tak se snaží ji podřídit své vůli a svému pohledu na svět. Vyžaduje naprostou věrnost a za ní nabízí svoji. Na flirtování si nepotrpí, považuje je většinou za zbytečné a když již má partnera tak za nepřípustné. V romantických chvilkách se svým partnerem dokáže občas překvapit nějakým naprosto netradičním chováním.

Ona: Žena Býk nemá ráda změny, je klidná a velmi dobře se ovládá. Okolí si o ní může myslet že má srdce z ledu, ale ve skutečnosti jen velmi dobře umí ukrývat své pravé city. Hledá partnera, který bude zárukou věrnosti a klidu. Proto i dlouho a pečlivě ho vybírá. Musí ji jasně okouzlit a musí uvěřit, že jí zajistí krásný život ve kterém jí bude pevnou oporou. Nesnáší povrchnost a také odmítá být považovaná jen za předmět. Nedokáže moc vysvětlit své lásce po čem nejvíce touží.

Horoskop lásky pro Blížence

On: Muž Blíženec má vrozený dar okouzlování druhého pohlaví a dá se ho označit za mistra ve svádění. Jeho výhodou je, že nejenom bere ale rád i dává. Od žen očekává, že budou otevřené na novinky a dokážou být iniciativní, většinou je správně odhadne, protože se dobře vyzná v psychice opačného pohlaví. Dokáže se jednoduše zamilovávat, často střídá partnery dokud nenajde tu svoji jedinou nejdražší. A dokonce když už má stálého partnera, tak jeho svobodomyslnost občas vítězí a snaží se alespoň trochu si zaflirtovat mimo domácí hnízdo. Je ideálním partnerem pouze pro další svobodomyslnou osobu, která nevyžaduje jeho neustálou pozornost.

Ona: Žena Blíženec nebývá jednoduchou kořistí lásky či flirtu chtivých mužů, protože sama ví co chce a proto si i ráda sama vybere. A nemá s tím velký problém, protože bývá velmi líbezná, dokáže okouzlit úsměvem či zábleskem v očích. Je velmi otevřená na novinky, proto ji nijak netěší vztahy, které se opírají jen stále na jednom a tom samém. Také se potřebuje cítit nezávisle. Budoucí partner by ji měl okouzlit nejen svým vzhledem,  ale i smyslem pro humor a inteligencí. Láska je pro ni důležitá, ale neobětuje pro ni vše.

Horoskop lásky pro Raky

On: Muž Rak nerad prozrazuje, co je v hloubi jeho srdce odehrává. Jeho city nelze jen tak jednoduše uhodout, protože je dost uzavřený, zvláště pokud má dojem, že druhá strana by jeho city neopětovala. Proto při dobývání Raka je nutno udělat ten první krok. Pokud žena dokáže přijmout jeho charakter se vším všudy a pochopí, že city nikdy v životě nebude dávat moc najevo, tak velmi příjemně ji překvapí jeho věrnost a schopnost pro lásku hodně obětovat. Málokdo dokáže být tak citlivým a starostlivým manželem a otcem, dokáže pro své nejdražší vytvořit opravdu nádherné hnízdo. Není milovníkem experimentů, vyzývavost ho spíše odradí.

Ona: Žena Rak dokáže okouzlit svojí tajuplností, ale i zodpovědností, se kterou přistupuje k otázkám týkajícím se lásky a zamilování. Touží po tom být dobývána a jestli muž sleze její hradby, dokáže se mu plně odevzdat. Pokud její partner nepřekypuje věrností a nebo má pocit, že není pro ni dostatečnou oporou, má často potřebu mu to dát svým ostrým jazykem na jevo. Je velmi dobrou ženou a manželkou, jako milenka je konzervativní, experimentovat dokáže jen se svojí životní láskou a to také až po delší době.

Horoskopy lásky pro Lvy

On: Muž Lev miluje být ve středu pozornosti a očekává hodně pochval a ocenění. Trochu připomíná krále zvířat, který také klidně s vznešenou pózou sleduje svoji oběť a pak ji bleskurychle a velmi sebevědomě dokáže získat. Žena která touží po tom, aby ji ulovil, musí jasně a často oceňovat jeho styl a velmi svého dobyvatele obdivovat. Nesnáší kritiku. Bývá výtečným milencem, plným nápadů, od opačného pohlaví ale vyžaduje totéž nebo alespoň naprostou přirozenost. Jako dlouhodobý partner nepatří k nejideálnějším, protože dokáže být nehorázně pyšný až nafoukaný.

Ona: Žena Lvice je velmi zvídavá a miluje život. City jsou pro ni důležitou součástí žití, miluje pocit zamilovanosti. Kdo získá její srdce, souběžně získá výtečnou milenku, která nikdy nenudí a je otevřená na veškeré možné novinky. Ale protože je tak zvídavá, není vůbec jednoduché ji přesvědčit, aby se rozhodla pro stálý vztah. Když už k němu přistoupí, musí mí dostatek svobody a její partner musí umět hodně ustupovat, protože ona názory měnit nehodlá.

Horoskop lásky pro Panny

On: Je velmi pečlivý, praktický a rozhodný. To hraje hlavní roli i ve vztazích, kde místo srdce preferuje rozum a rozvážnost. Není rozmarný a nevyhledává dobrodružství, u žen si velmi cení vážnost a rozumný přístup k životu. Manželku chce mít co nejpraktičtější, za ideální považuje klasický typ hospodyně a pokud na takovou narazí, je jí věrný až do skonání. Nepotrpí si na novinky či přílišnou originalitu, ale na druhou stranu jeho druhým jménem by mohla být tolerance a rozhodně netrpí chorobnou žárlivostí. Vždycky se stará, aby jeho láska byla co nejspokojenější.

Ona: Nebývá ukvapená k lásce přistupuje velmi systematicky. Jejím snem je život bez zbytečných překvapení a nenadálých změn, proto nemění často partnery a spíše poklidně hledá toho jediného. Je něžnou milenkou, ale fantazii musí mít její partner – i když nesmí to také přehánět, jakékoliv novinky musí přicházet pomalu, jinak ho bude podezírat, že je milostným životem s ní znuděný a že bude hledat někde náhradu. Vztah s Pannou je klidný, příjemný a bez zbytečných hádek. Pokud se cítí bezpečně a jistě, sama snáší modré z nebe svému milovanému.

Horoskop lásky pro Váhy

On: Muž ze znamení Váhy bývá klidný, ba dá se říci, že v kontaktu s opačným pohlavím občas dosti nesmělý. Je to sice výtečný materiál na dokonalého milence, ale pozná se to až po čase, pokud partnerku považuje za tu svou pravou a jedinou lásku. Na flirtování si nepotrpí, zajímá ho jen stálý kvalitní vztah. Žena, se kterou se takto sváže, si může být jista, že jeho srdce je jí plně oddáno. Od své partnerky ale očekává naprosto to samé, neboli plné pohlcení vztahem bez sebemenšího kouknutí na bok. Pokud se to podaří, začne vystrkovat růžky a z mírně odtažitého a opatrného partnera má žena najednou muže svých snů.

Ona: Žena narozená ve znamení Váhy má většinou beránčí povahu. Hledá krásný stabilní vztah, k flirtování se uchyluje jen zřídkakdy, většinou je to spíše metoda “ze zoufalství”. Partnera hledá takového, který jí umožní založit rodinu a pro kterého rodina a další konzervativní hodnoty jsou na prvním místě. V soukromých chvilkách si cení spíše romantiky než vášnivosti, přirozenosti dává přednost před různými experimenty. Není příliš feministickým typem, protože muž má pro ni být celoživotní oporou, měl by být spolehlivý, rozhodný či osobně prostě výrazná osobnost. Není povrchní, proto intelekt a společné zájmy při výběru partnera hrajíe mnohem větší roli než vzhled.

Horoskop lásky pro Štíra

On: Muž Štír je tajuplný ale i vášnivý, při tom dokáže velmi dobře najít rovnováhu mezi požitky a rozumem. Nejvíce touží po partnerce, která bude mít podobné zájmy jako on, ale hlavně bude nabitá vášní. Vášnívý vztah to je vztah jaký chce mít celý život. V soukromí je plný nápadů a citu, cení si všeho co mu přinese potěšení. Ve chvíli, kdy se rozhodne pro stálý vztah, zahrne partnerku péčí. Dokáže hodně dávat a je věrný a totéž očekává od své lásky, jednou obelhán už nikdy ve skutečnosti nepromíjí. Občas je velmi žárlivý.

Ona: Ženu narozenou ve znamení Štíra lze definovat jedním slovem – smyslnost. Většinou má velký úspěch u mužů, protože je něco v ní velmi přitahuje. Ráda si zaflirtuje, ale není to smysl jejího života, protože hledá někoho, komu bude moci vždy věřit a tomu bude plně oddána a věrná. Ten si také bude vztahu vážit, zvláště proto, že žena ví jak ho potěšit, nemyslí jen na sebe. Když je opravdu zamilovaná, tak se snaží nevyvolávat konflikty a pokud k nějakému dojde, hned se ho snaží urovnat. Partner ji nesmí zradit ale ani urazit, vše si výtečně pamatuje a nikdy nezapomíná. Vztah nemusí ukončit, ale dokáže si vybrat nejlepší chvíli, kdy všechny křivdy připomene. Když jí partner ublíží, tak z ní vymizí vášeň a stane se velmi podezíravá.

Horoskop lásky pro Střelce

On: Muž Střelec si může udělat koníčka z okouzlování dam. Něžné pohlaví ho považuje za tajuplného svůdce a rádo mu podlehne. Ve svádění mu pomáhá i smysl pro humor schopnost rychle reagovat na nenadálé události. Své schopnosti umí využít a často to i rád dělá. Je velmi vášnivý a pro vztah potřebuje taktéž vášnivou partnerku, která je navíc silnou osobností a dokáže ho něčím novým překvapit. Nudu a fádnost považuje za nejhorší věci v dlouhodobém vztahu. Věrnost není jeho nejsilnější stránkou, ale je v tomto sobecký, proto vyžaduje věrnost od své partnerky a bývá chorobně žárlivý – i na nevinné flirtování dokáže reagovat naprosto nepříčetnou scénou.

Ona: Žena Střelec má v sobě ukryté přirozené kouzlo osobnosti, kterým dokáže očarovat muže už jen svojí přítomností. Svého partnera si váží a věnuje mu hodně času a citu, díky čemu se on s ní vevztahu nenudí. Pomáhá tomu i její fantazie, kterou ale naprosto dokonale doplňuje jemnost a přirozené vycítění hranic. Nikdy neodkrývá všechny karty, proto partner každý den dokáže objevit něco nové. Paradoxně ale u partnera vyžaduje plnou otevřenost od začátku vztahu a nesnáší když se objeví jakákoliv tajemství. 

Horoskop lásky pro Kozorohy

On: Muž Kozoroh touží po dobývání žen, a když se mu to podaří, tak chce být ve vztahu dominantní. Ženy přitahuje slušností, dobrým chováním a rozhodností. Pokud je opravdu zamilovaný, nemusí na nic spěchat, věří že i láska zraje jako dobré víno. Ať to z venčí vypadá jakkoliv, ve skutečnosti nejvíce touží po pevném a trvalém vztahu, věrnost je pro něj naprosto přirozená. Je dosti praktického ražení a rodině se snaží zajistit dobrý život. O přání a potřeby partnerky se vždy stará na prvním místě. Bývá ale dost náladový i když většinou v takovém případě stačí, když ho jeho láska nechá na chvíli o samotě a on se sám se sebou srovná.

Ona: Žena ze znamení Kozoroha bývá velmi sebevědomá, důsledná a nezávislá. Váži si jistoty a klid, vztah je pro ni ideální, pokud si vše dokáže naplánovat. Nehledá romantická dobrodružství, hledá někoho, koho bude moci milovat vždy a u koho bude mít pocit, že je také velmi milována. Jedním z prvních testů ve vztahu bývá začátek, kdy vyžaduje po opačném pohlaví iniciativu, sama flirtovat nezačne, rande také organizovat nehodlá. Vášním se poddá pouze v případě, že se cítí zajištěná a bezpečná, v té chvíli její láska může najednou zjistit, že žije s opravdovou romantickou dračicí.  

Horoskop lásky pro Vodnáře

On: Muž Vodnář má v sobě hodně osobního kouzla, které dobře funguje na opačné pohlaví. Velmi rád flirtuje, proto do stálého vztahu vstupuje většinou již jako velmi zkušený partner. Je výborným milencem má velkou představivost, dobře dokáže vycítit  potřeby partnerky. Není vždy věrný a to ani v situaci, kdy je opravdu zamilovaný  i v takové situaci miluje pocit svobody a proto jen ze zásady občas vyzkouší nevěru. Nesnáší puritánství či jakýkoliv konzervatismus, vše se má vyzkoušet, nové je vždy lepší než tradiční. Pro ženu, která si také cení nejvíce své vlastní svobody, může být naprosto ideálním partnerem. Rodinu se snaží vždy co nejlépe zaopatřit, ale vůbec nespěchá s jejím zakládáním.

Ona: Smysl pro humor, spontánnost a vůbec potěšení ze života, to jsou hlavní vlastnosti které lze pozorovat ve vztazích ženy narozené ve znamení Vodnáře. Často je v centru pozornosti, dobrá zábava se bez ní neobejde. Její láska k neustálým změnám a vůbec jisté obavy z plánů a stabilní (či pro ni přesněji nudné) budoucnosti působí, že je velmi přelétavá. Rodina rozhodně není jejím skutečným snem. Dokonce i když je velmi zamilovaná, stále se snaží žít vlastním životem a před svým partnerem hodně věcí ukrývá. Partnera hledá takového, který ji dobře pochopí, zvláště její lásku ke svobodě.

Horoskop lásky pro Ryby

On: Muž narozený ve znamení Ryb je sice tajuplný, ale jeho blízcí dost často trpí jeho neustálými změnami nálad. Romantická chvilka z něj může učinit nejkouzelnějšího muže na světě, který svoji partnerku naplní láskou a snese ji modré z nebe a již o chvíli později, když kouzlo momentu zmizí je z něho najednou studený psí čumák, který zapomene na vše co říkal či sliboval. Rád experimentuje a chce vždy být dominantní. Trvalý vztah s ním není vždy to nejlepší, dost často chce vyzkoušet něco nového. Proto i partnerka muže ze znamení Ryb by měla do vztahu vnášet stále něco zajímavého a nového a vyhýbat se stereotypům, tím velmi úspěšně zlikviduje jakoukoliv jeho touhu po flirtu.

Ona: Žena Ryba je velmi jemná a citlivá, leccos se jí může velmi výrazně dotknout. Dokáže se o sebe velmi dobře postarat, ví co chce a u muže očekává podobné vlastnosti. Aby si svou láskou byla opravdu jistá, potřebuje docela dost času a hlavně musí mít jistotu, že její láska bude partnerem opravdu opětována. Od partnera očekává podporu, když ji vycítí, tak se pak stará vystavět a udržet pevný a dokonalý vztah bez zbytečných konfliktů.

Chcete také znát svoji budoucnost a co vás čeká v lásce a vztazích? Napište si o výklad na vztah nebo partnerský výklad.

Převzato z Horoskopy-Vestirna.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více