Jste zde


Astroložka Mgr. Hana Černá, Praha
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.hastro.cz​​​​​​​

 

Telefon: +420 602 853 802

E-mail: hastro@seznam.cz

Astroložka Mgr. Hana Černá, Praha

Litoměřická 585/22

19000

Praha, Prosek

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby astroložky Mgr. Hany Černé:

Nabídka poradenství v oblasti numerologie a astrologie. Vypracování horoskopů včetně partnerských, rozborů osobností, jména, karmy, důležitých životních dat, zdraví, výběru povolání atd.

ystudovala jsem Pedagogickou fakultu UP v Olomouci, obor speciální pedagogika, zaměření na sluchově postižené, hluchoslepé děti.

Od roku 1981 studium astrologie a numerologie ze starých originálních pramenů, psychologie, metod rozvíjení intuice, věšteckých snů a metod jejich interpretace, vypracovávání horoskopů, poradenská činnost. Od roku 1999 profesionální působení v oblasti astrologického a numerologického poradenství za použití klasických metod (nikoliv PC programů). Zájem o psychologii, reiki, chiromantii, bylinky, cestování. Numerologické přednášky pro veřejnost, odborné příspěvky a články v médiích, rozbory slavných osobností, zajímavých dat či událostí – např. Instinkt, Ano, Ring, Blesk, Rytmus života, Pražský deník, Super, 24 hodin, iDnes, Vlasta, Blesk zdraví apod., spolupráce hlavně s TV NOVA (např. Superstar – rozbory osobností, umístění, Víkend, Střepiny, Zprávy), rozbory pro největší australské rádio SBS a různé české rozhlasové stanice.

2006 zařazena do IV. vydání životopisné encyklopedie “Český almanach osobností a firem“.

Horoskopy :

Horoskop je vypracovaný srozumitelně a konkrétně pro laika, bez odborných názvosloví, kterým laik nerozumí. Vypracovaný horoskop předávám osobně i zasílám písemně, aby se klient kdykoliv k horoskopu mohl vrátit a mohl v něm hledat návod na řešení různých problémů. 

Ceník horoskopů

Druhy horoskopů:

Komplexní individuální horoskop: (nejvíce žádaný)
Obsahuje charakteristiku osobnosti, životní cestu a cíl, dispozice, vhodný partner, vhodné povolání, skryté vlastnosti, sebepoznání, zdravotní problémy, auru, vztah k majetku, k vzdělávání, k dětem, přátelům aj. Také obsahuje podrobný výklad 1 roku všech oblastí života tj. profesní, finanční, citové, zdravotní, celkové charakteristiky roku. Nikdy nekončím horoskop případným nepříznivým období, ale snažím se ukázat cestu, najít další příznivé období, i třeba v dalším roce. Klient se dozví, jak nepříznivé období bude dlouho trvat, na co se má připravit. Já sama upřednostňuji tento typ horoskopu, protože všechny stránky života osobnosti se prolínají a vysvětlují, proč se určitá událost stane či nestane.
Cena: 790 Kč

Partnerský horoskop:
Obsahuje charakteristiku spojení dvou osobností, charakteristiku povahy osobností, kladné a záporné vlastnosti, jaké je to vhodné spojení po stránce astrologické i numerologické, výběr vhodného partnera, jak získat partnera, jak si ho udržet, čeho se vyvarovat, na jakých principech partnerství funguje, vztah k rodině a dětem obou partnerů a na několik roků dopředu charakteristiku po stránce citové a partnerské těchto osobností. 
Cena: 960 Kč 

Profesní horoskop:
Charakteristika osobnosti, předpoklady, zaměření, slabiny, vhodná povolání, ideální oblast pro seberealizaci a naopak zcela nevhodná, vhodnost určité funkce či pozice, životní cesta s úkolem a na několik roků dopředu je rozebrána budoucnost osobnosti po stránce profesní. Pomoc při výběru povolání. Pro firmy pomoc při výběrovém řízení, výběr vhodného kandidáta podle uvedených charakteristik.
Cena: 790 Kč

Dětský horoskop:
Objasní možnosti, talent dítěte, vlastnosti, které je třeba rozvíjet, a naopak, co je třeba potlačit. Předpoklady umělecké, sportovní, inteligence. Způsob výchovy dítěte, vztah k rodičům, ke kolektivu, záliby, inklinaci ke zdravotním problémům aj. Tím Vám umožní dítě lépe chápat, poradí, jak rozvíjet jeho potenciál. Pomoc při volbě povolání. Horoskop je vypracován po stránce numerologické i astrologické.
Cena: 790 Kč 

Zdravotní horoskop:
Charakteristika osobnosti, životní cesta a cíl, dispozice k nemocem, na co si dát pozor, vhodnost osobního měsíce, dne na léčbu a několik roků dopředu rozbor zdravotní stránky osobnosti.
Cena: 790 Kč

Karmický horoskop:
Obsahuje rozbor po stránce astrologické, karmický úkol ze strany matky, otce. Po stránce numerologické životní cestu, karmickou tabulku, karmické úkoly ke splnění, úskalí atd.
Cena: 790 Kč

Po stránce numerologické také lze vypracovat:

rozbor jména a příjmení osobnosti (celkový rozbor osobnosti, karmická zátěž, vlohy, zdravotní problémy, povolání atd.)

rozbor jména pro budoucí miminko (jeho vlastnosti, rozbor osobnosti, karmická zátěž, vlohy, možné zdravotní problémy, vhodnost s předběžným plánovaným astrologickým znamením atd.)

rozbor životní cesty, cyklů života, životních realizací, úskalí života osobnosti

rozbor osobního roku po stránce osobních měsíců a osobních dat, lze vypočítat, co Vás čeká konkrétní měsíc, den, k čemu je příznivý či naopak (je to využíváno např. pro obchodní schůzku, pro lékařský zákrok, soudní stání, pro propagační akci firmy či jednotlivce aj.)

rozbor společností, firem, obchodních či jiných aktivit (studium jména nebo charakteru společnosti, úskalí, tvůrčí předpoklady, realizace atd.)

cifry a šťastná období osobnosti

horoskop pro zvířecí mazlíčky
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více