Jste zde


Astroložka Marta Černohorská, Olešná
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.martarot.wz.cz

 

Telefon: +420 739 143 084

E-mail: martarot@centrum.cz

Astroložka Marta Černohorská, Olešná

Olešná 94

26901

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby astroložky Marty Černohorské:

Zaměřuji se na výklad z karet a tvorbu horoskopů. Zaměřujeme se na nabídku grafologie a astrologie.

Jmenuji se Marta Černohorská, narodila jsem se 12. února 1980. Ve znamení Vodnáře, v ascendentu Panny, v malé vesničce jménem Olešná nedaleko Rakovníka.V dětství mě vychovávala babička, která mě naučila mnohé věštecké praktiky a léčení bylinkami. A za to jsem jí dnes velmi vděčná. I když to mnohdy bylo velmi těžké a setkávala jsem se s odmítavými názory, nepochopením a leckdy i opovržením, nezlomilo mě to, ba naopak, toto odmítání ve mě posilovalo odhodlání stát se vědmou. Mnoho lidí má dnes názor na astrologii či výklad osudu zkreslený z některých televizí, časopisů a jiných médií, též se někdy můžeme setkat s lidmi, kteří se vydávají za věštce a já nevím za co vše, jen pro to aby vám vytahali peníze z kapes; to však není můj případ. Chci pomáhat lidem radou, v těžké životní situaci, před důležitým rozhodnutím, či při pátrání v hlubších sférách vlastní duše.

Dnes se nejvíce zabývám výkladem z tarotových karet a astrologií. Několik sad tarotových karet používám pro různé příležitosti, k sestavování nejrůznějších horoskopů využívám počítač, tedy program, který provede složitější výpočty, také používám program, který mi pomáhá při rozboru písma. Též se, s určitými rezervami, zaobírám prací s energiemi a okultními vědami, ale vše v dobrém a s úctou.

I proto bych ráda podotknula: než začnete sami provádět nějaký rituál, číst osud nebo si připravovat lék, je potřeba mít dostatek informací o dané věci a vždy myslet na to, že nepovedený pokus by mohl mít i katastrofální následky.

Již od počátku svých dějin znali lidé metody dosažení transu, jenž jim měl usnadnit pochopení vlastních problémů a dohlédnout do budoucnosti. Zdar takového počínání ovšem závisí na duchovní vyzrálosti a osobnosti každého člověka. To by asi mohl být důvod, proč pouze mudrci, kněží a šamani, kteří se v ranných dobách lidské historie rekrutovali především z řad žen, dokázali pomocí hůlek, kamenů a vnitřního zraku odpovídat na otázky všeho druhu.

TAROT:

Nejprve jako orákula sloužily krásně tvarované kameny, dřevo posvátných stromů nebo části rostlin, a to zejména v původně matriarchálních, přírodních náboženství na úsvitu dějin. Co bylo krásné, to bohyně označila za posvátné, a to se pak stávalo kultovním předmětem nevytvořeným lidskou rukou. Jak se však blížilo období naší vlastní historie, začaly se poměry měnit. Přesto v runových kamenech Germánů, v čínské hře I-ťing a ve věštění z kostek u Řeků a Římanů lze ještě rozeznat původní formy přírodního orákula.

Z vyspělé kultury starověkého Egypta, který již ovládal umění písma a disponoval papírem i metodami rozmnožování písemností, pochází konečně královská hra, Tarot. Je napínavé sledovat, jak tento nabýval při své cestě na západ stále nových forem. Staré obrazy přitom zůstaly zachovány, překryty ovšem židovskými a křesťanskými symboly...

 

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více