Jste zde


Astroložka Ing. Jana Seifertová, Praha
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.horoskopy.name

 

Telefon: +420 607 679 674

E-mail: jana.seifertova@seznam.c

Astroložka Ing. Jana Seifertová, Praha

Baranova 1802/21

13000

Praha, Žižkov

Provozní hodiny: 

Pondělí: 08:00 - 22:00

Úterý: 08:00 - 22:00

Středa: 08:00 - 23:00

Čtvrtek: 08:00 - 22:00

Pátek: 08:00 - 22:00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Služby astroložky Ing. Jany Seifertové:

Nabídka sestavování horoskopů, výkladu tarotových karet, bachovy květové esence a etikoterapie. Poskytování astrokoučingu a služeb v oblasti astropsychologie.

Jmenuji se Jana Seifertová, narodila jsem se 20. července 1958 v Praze. K alternativnímu nazírání na svět mne přivedlo hledání na nezodpovězené otázky mého života. V roce 1990 jsem začala studovat astrologii a regresní terapii, studovala jsem u pana Borise Jaroše a v roce 1992 u pana Pavla Turnovského.V roce 1998 jsem absolvovala semináře etikoterapie u dr.Vogeltanze. V  roce 2000 jsem se seznámila s tarotem. Jelikož jsem původním povoláním ing. ekonomie, astrologii jsem nejprve zpracovávala pro přátele a rodinu, v roce 2000 jsem dostala nabídku na práci na astrologické lince a od té doby se astrologií i tarotem zabývám profesionálně. Ve své praxi kombinuji výklady z astrologie s výklady z tarotových karet. Mám zkušenost, že se výborně doplňují, navazují na sebe a vzájemně se rozvíjejí. Specializuji se zejména na srovnávací horoskopy mezi partnery a členy rodiny. Jejich přečtením můžeme společně nahlédnout na potenciály i úskalí vztahů a to jak v rodině tak na pracovišti.Popsáním astrologických konstelací dojde k ozřejmění tušeného a osvětelní zdánlivého. Zabývám se i hledáním skrytých i zjevných energetických vzorů, které působí v rodinných systémech a to často  i po celé generace. Jejich popsáním a zviditelněním může dojít k jejich uvolnění. V roce 2004 jsem absolvovala kurz Bachovy květové terapie u paní Lenčí Samkové a od té doby s nimi aktivně pracuji. Slouží k harmonizaci psychického a potažmo fyzického stavu klienta.Rychle působí zejména u dětí. V roce 2008 jsem absolvovla semináře u prof. Wilhelma Steinmullera o traumaterapii a prof. France Rupperta o traumaterapii v rodinných systémech.V roce 2009 jsem se seznámila s technikou hooponopono a navštívila jsem semináře s dr. Hew Lenem v roce 2009 a s Mary v roce 2010 a letos opět s. dr. Hew Lenem.

Kdy mne navštívit?

Kdykoliv, když člověk pociťuje, že by se na události svého života chtěl podívat z jiné perspektivy.V případě problémů v práci a to jak se spolupracovníky nebo vyhoření či uvažování o změně pracovní pozice. Při problémech v partnerských vztazích může astrologický výklad vzájmené "kompatibility" nastínit kořen problému a nalézt i cestu k jeho vyřešení. Tarotový výklad objasní motivace a momentální rozpoložení partnerů a nastíní i jejich vývoj.

Při výchovných problémech může astrologický rozbor nalézt energetický vzorec, ve kterém mohou být rodiče a děti zapleteni a nalezne i cestu k vysvobození se z těchto nevědomých her.

Bachova květová terapie slouží k harmonizaci psychického potažmo fyzického stavu. Velice účinná je i u malých dětí při změnách prostředí jako je stěhování, změna partnera rodiče, nástup do školky nebo školy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více