Jste zde


Astroložka Daniela Tománková, Praha
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.astro-tarot-terapie.cz​​​​​​​

 

Telefon: +420 777 321 855

E-mail: daniela.tomankova@seznam.cz

Astroložka Daniela Tománková, Praha

Kučerova 725/7

19800

Praha, Černý Most

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby astroložky Daniely Tománkové:

Nabízím tvorbu horoskopů a kurzy astrologie i tarotu. Poskytuji poradenství. Nabízím výklad karet.

e mnoho možností, já Vám nabízím:
- osobní konzultace zaměřené na řešení individuálních problémů
- kurzy a semináře kde sami postupně přicházíte na podstatu a řešení vlastích problémů
- můj způsob výuky, domnívám se, je přístupný každému a forma výuky je zábavná.

Co je přínosem těchto aktivit?
- stáváte se sami sebou
- výrazně se zvyšuje Vaše intuice
- získáváte schopnost proniknout do podstaty věci
- učíte se sami orientovat v těchto oblastechAstrologie a tarot jsou metody, které se vzájemně doplňují a vedou k jednomu středu.

Jmenuji se Daniela Tománková a než jsem začala studovat esoterické vědy a stala jsem se diplomovaným astrologem, učila jsem se a studovala řadu běžných oborů které mě více nebo méně bavily. 
Po životních kotrmelcích které potkaly v životě i mne jsem se rozhodla že se začnu na život dívat trochu z jiné perspektivy a to mě dovedlo ke studiu několika alternativních nauk. Moje práce ně naprsto naplňuje a baví, což poznáte nakonec sami.

Astrologie jako metoda založená na archetypální podobnosti a jejím výkladu kdy stejné přitahuje stejné a výklad karet založený na okamžitém výběru karet klientem který tento výběr "náhodně" za použití mimosmyslového napojení do kolektivního nadvědomí.   
Osud je povaha – Delfy – poznej sám sebe. Čím více se člověk poznává, tím lépe se chápe, dostává se ke své síle a začíná se orientovat v životních situacích. Nejde o to abychom se zbavili všeho neštěstí, to je čirá utopie, hlavním cílem je porozumět sám sobě, člověk by měl mít dostatek síly a schopnosti  prostřednictvím terapie lépe porozumět svému životu a svému okolí.  Potom se člověk nestává obětí svého osudu ale otevírá se možnost do jisté miry sám si řídit svůj život, vzít to do svých rukou.  S klienty se zabýváme otázkami  zdali jsem na správné cestě, jaký je můj životní úkol, jaký je smysl mého života, kam kráčím, jak lépe porozumět partnerovi, dětem, přátelům... 
Má li člověk vnitřní jistotu ze jeho život je plně naplněn a prožit, nastane pocit klidu a vyrovnanosti a začne se dostavovat psychická i fyzická úleva.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více