Jste zde


Aktuální pohyby a vliv planet v květnu 2017 na jednotlivá znamení
Esoterika.cz

 

Úplněk ve Štíru  nastane 10/5/2017

Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Štíra. Předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před, jsou velmi kritické dny. Štíři by si měli dát pozor na svou osobu. 

Úplněk má vliv na všechny osoby tím, že ukončí, uzavře a vnese jasno do oblasti peněz, sexuality a erotiky.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců.

Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve v tomto znamení. Pro ostatní znamení otevírá dveře k vyřizování úředních záležitostí, témata  cest a cestování, učení a vzdělávání.

Merkur nabírá 3/5/2017 směr kupředu. Po 23 dnech retrográdní fáze, kdy nám Merkur zdržoval komunikaci, se najednou vše rozběhne a zapadne  do správných kolejí. Přestanou zmatky a změny.

BERAN

Dubnové novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Novoluní otevřelo cestu k financím a majetku. Berani dostanou příležitost k vylepšení své finanční situace. Zvýší si svoji prestiž. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů celou  první polovinu května. Berani mohou očekávat neočekávané zprávy.

Venuše se pohybuje celý měsíc ve vlastním znamení. Díky Venuši mohou zářit. Budou toužit, být ještě krásnější, mohou podstoupit zkrášlovací procedury. Tyto nádherné energie je dobré využít na plno. Berani by měli chodit do společnosti, kde budou nepřehlédnutelní.

Úplněk ve Štíru nastane 10/5/2017. Tento úplněk ukončí oblast financí, kterou Berani řeší. Vnese jasno do situací spojených s penězi ve společném majetku s další osobou nebo bankou. Dluhy, hypotéka nebo půjčka. Další téma k řešení je sexualita,  erotika a lásky nemanželské. Kdo hřeší, bude se rozmýšlet jak dál v mileneckém trojúhelníku.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Novoluní otevírá cesty a cestování, zejména za vzděláním. Vyřizování a zařizování na úřadech. Beranům planety přejí v oblasti komunikace, podepisování smluv a dohod. Toto téma je aktivní díky Martovi až do 4/6/2017, poté začnou řešit práci, bydlení a zázemí.

BÝK

Dubnové novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Pro Býky začala nová životní etapa. Mohou  realizovat své plány. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Býci se dozvědí zprávu, která povede k ukončení minulosti. Mohou se setkat s pomluvou, odkryjí se tajemství nebo se k nim dostane zpráva, která měla zůstat utajena. V druhé polovině května se Merkur přesune do vlastního znamení Býka. Býky čeká podepisování, mluvení a psaní. Uslyšíme o nich všude.

Úplněk ve Štíru nastane 10/5/2017. Kolem úplňku vyústí vztahové záležitosti, dořeší se dohody a smluvní ujednání. Býci si uvědomí, s kým chtěj žít a pracovat.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017. Býkům přináší zlepšení financí a zvýšení prestiže. Planeta Mars a Ceres se pohybuje v tématu peněz již delší dobu a ještě do začátku června zde pobudou. Býkům planety přejí ke zlepšení finanční situace a majetku. Mohou dostat přidáno v práci, nebo vylepšit pracovní pozici.

BLÍŽENCI

Dubnové novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Blíženci dostali čas na rekapitulaci dosavadního života. Popřemýšlet, co chtějí v životě ukončit a kam nasměrovat svou energii.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran a to ještě v polovině května. Merkur s Uranem mění Blížencům přátelé a společnost lidí. Čeká je změna  prostředí.

Planeta aktivity Mars se pohybuje ve vlastním znamení až do začátku června. Do té doby se Blíženci nezastaví. V červnu a červenci budou řešit peníze a majetek. Planeta Ceres působí v květnu a červnu ve vlastním znamení a tak dá Blížencům řádně zabrat.

Úplněk ve Štíru nastane 10/5/2017. Do úplňku je dobré ukončit vše, co Blíženci slíbili udělat. Mohou ukončit nějakou spolupráci. Pozor na psychiku a zdraví. Blížence může potrápit nemoc nebo pocity beznaděje. Tyto nepříjemnosti odchází jakmile Slunce vstoupí do znamení Blíženců, a to 20/5/2017 ve večerních hodinách. Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Nejdůležitější novoluní roku 2017 přináší nové nasměrování. Zrealizování nových nápadů a projektů. Blíženci dostanou sílu, chuť a energii do života. Slunce je hezky aspektováno na Jupiter, planetu štěstí a rozmachu. Jupiter jim přinese nové partnerství, pracovní partnerství, tvorbu a plodné období. Pozor na veškerá partnerství, smlouvy a dohody. V těchto tématech sedí Černá Luna a může přinést problémy a těžkosti.

RAK

Dubnové novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Novoluní otevřelo cestu k novému přátelství, cestu do společnosti, kam chtějí Raci patřit. Otevřeli se jim dveře ke splnění snů.  Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Mohou očekávat neočekávané změny v pracovní oblasti. Dostanou překvapivé zprávy. Mars,  působí na ukončení a uzavření nějaké aktivity. Pozor na pomluvy, nepřátele a tajemství, která by měla být skryta. Začátkem června se Mars přesune do znamení Raka a Raci se dva měsíce pracovně nezastaví.

Úplněk ve Štíru  nastane 10/5/2017. Úplněk uzavře situaci související s dětmi. Ukončí téma tvorby nebo pracovního partnerství. Do úplňku by měli Raci dokončit svou práci.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017. Toto novoluní přináší Rakům životní rekapitulaci. Budou přemýšlet co ukončit, kam se v životě ubírat. Měli by si hlídat psychiku a zdravotní stav. Černá Luna zlobí v oblasti zdraví a také brzdí a vnáší problémy ve spolupráci. Raci mají o čem přemýšlet. Za měsíc nastane novoluní ve vlastním znamení, během kterého naberou novou energii a naleznou směr své životní cesty.

LEV

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Toto novoluní přineslo nové  pracovní aktivity. Zrealizování pracovních projektů.

Merkur, planeta komunikace přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Lvi dostanou překvapivé zprávy z ciziny, nebo ohledně cesty do zahraničí. Pokud řeší úřední záležitosti, mohou očekávat neočekávané. Dostanou se k nim  zajímavé vědomosti.

Mars aktivuje přátele ale také plní sny Lvů. Měli by chodit do společnosti, být mezi lidmi. Mohou potkat důležitou osobu a to až do začátku června 2017.

Úplněk ve Štíru  nastane 10/5/2017. Tento úplněk ukončí oblast bydlení a domova. Vnese jasno do pracovní oblasti a pracovního zázemí.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017,  toto novoluní  otevírá Lvům sny a přání. Planety přejí v oblasti seznamování se s lidmi, otevírají společnost, kam touží zapadnout. Přináší důležité osoby pro budoucnost. Merkur, planeta komunikace, se pohybuje v oblasti práce a kariéry. Lvi budou hovořit nebo psát v souvislosti s prací nebo kariérou. Slunce je v pěkném úhlu na Jupiter, planetu štěstí,  který přeje veškerému mluvenému a psanému slovu, vzdělávání a cestování.

PANNA

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Novoluní otevřelo oblast rozšiřování vědomostí, učení a vzdělávání. Situace spojené s úřady nebo soudy. Zahraničí, cizina a cestování.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Panny mohou očekávat neočekávané zprávy související s financemi. Mars aktivuje práci a pracovní vytížení až do začátku června 2017. Panny se nezastaví.

Úplněk ve Štíru nastane 10/5/2017. Této úplněk uzavře situace s autem, nebo jiným dopravním prostředkem. Ukončí úřední záležitosti. Vnese jasno do oblasti vzdělávání a učení. Pokud Panny řeší sourozence, pak úplněk tyto problémy dořeší.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Novoluní otevře nové pracovní možnosti. Pracovní posun. Panny čeká mnoho práce i doma, okolo zázemí.   Zrealizování pracovních projektů a nápadů. Jelikož se zde nachází i planetka Ceres, pak Panny mohou očekávat  v květnu a červnu vysoké pracovní nasazení.

VÁHA

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Novoluní přineslo příležitosti k lepším výdělkům, k financím, které Váhy řešily. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května v tématu smluv, dohod a vztahů. V této oblasti očekávejte neočekávané. Planeta Mars se pohybuje oblastí vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Aktivuje úřady, soudy a také situace spojené s cizinou a zahraničím. Jupiter, planeta štěstí, couvá Váhami zpět, Váhy mají pocit, že se jim nedaří, jakmile se ale Jupiter vydá kupředu - začátkem června,  Váhy najednou ožijí a zažijí velký životní posun.

Úplněk ve Štíru nastane 10/5/2017. Úplněk ukončí a vnese jasno do oblasti peněz a majetku. Váhy mohou doplatit dluhy, domluvit půjčku  či hypotéku.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Novoluní přináší situace z oblasti učení a vzdělávání, rozšiřování vědomostí, cesty a cestování do ciziny a za vzděláním. Novoluní je možné využít k vyřizování na úřadě nebo vše související s úřady. Slunce je v pěkné pozici na Jupiter, co dříve nešlo, najednou půjde snadno. Váhy by neměly váhat,  ale využít pozitivního postavení planet a konat.

ŠTÍR

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Otevřelo cestu k novým dohodám, partnerům a to jak životním tak pracovním. Ovšem je dobré mít na paměti, že couvá Merkur, do 3/5/2017,  takže vše může být jinak.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května.  Můžete očekávat neočekávané v oblasti spolupráce a spolupracovníků. Hlídat si své zdraví, které je spojeno s psychickou pohodou. Mars a Ceres působí na peníze a majetek ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou. Štíři budou řešit peníze až do června 2017.

Úplněk ve Štíru nastane 10/5/2017. Nejdůležitější úplněk v roce ukončí a uzavře veškeré vztahové záležitosti. Pracovní partnerství, životní partnery, smlouvy a dohody. Vnese jasno do života Štírů. Po úplňku bude vše jasnější. Je dobré využít úplněk k uzavření vztahů. Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Novoluní přináší možnost zlepšit finanční situaci. Štíři mohou žádat o půjčku, hypotéku nebo např. oddlužení. Otevírá se možnost společných projektů, které přinesou zisk. Slunce příznivě osvítilo Jupiter, vše co ukončí ve svém životě je pro lepší budoucnost. Od podzimu se přesune Jupiter do Štíra a Štíři zažijí do roka a do dne obrovský životní posun.

STŘELEC

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Střelcům přineslo novou spolupráci nebo spolupracovníky. Střelci by měli začít žít zdravě, sportovat, chodit do přírody. Hlídat si zdraví.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Očekávejte neočekávané v oblasti partnerů a dětí. Mars a Ceres se pohybují v tématu partnerů a vztahů. Střelce čeká v květnu a červnu řešení ve vztahové oblasti.

Úplněk ve Štíru  nastane 10/5/2017. Přinese rekapitulaci dosavadního života Střelců,  budou přemýšlet, jak dál, co ukončit a kde se posunou. Pomalu se budou připravovat na svůj úplněk, který proběhne za měsíc. Je dobré hlídat si psychiku, nepodléhat smutku a beznaděje. Střelci mohou řešit nemoc, nebo pomáhat druhým, starat se a pečovat. 

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Přináší nová partnerství, možnost nových pracovních spojení. Veškeré vztahy, smluvní ujednání a dohody se naplní. Nastavení nových pravidel. Slunce se usmívá na Jupiter, který přinese nová či staronová přátelství.

KOZOROH

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Novoluní otevřelo oblast vztahů. Kdo hledá, najde partnera životního, nové pracovní partnerství. Pokud touží po dítěti, je toto vhodná doba k početí, nebo aktivitě spojené s dětmi. Je zde otevřená oblast tvorby, kreativity.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Dostanou se Vám zprávy v tématu rodina, domov a ženy v rodině. Zde očekávejte neočekávané. Mars a Ceres se pohybují zdravím, nemocí a péčí o druhé. Kozorohy čeká moc práce.

Úplněk ve Štíru  nastane 10/5/2017. Úplněk ukončí působení v nějakém spolku, sdružení, nebo přátelství. Vnese jasno mezi osoby, které mají Kozorozi ve své blízkosti.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Novoluní přinese novou spolupráci, všední starosti, mnoho práce, která na Kozorohy čeká. Novoluní otevírá cestu ke zdravému životnímu stylu. Zdraví a psychika se zlepší. Slunce pozitivně osvítilo Jupiter, který přinese Kozorohům v tomto roce životní posun v oblasti práce a kariéry.

VODNÁŘ

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Otevřelo novou cestu k bydlení, domovu a pracovnímu zázemí. Novoluní také přináší téma žen v rodině - babička, matka, sestra, švagrová.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Očekávejte neočekávané ve spojení s cestou, úředními záležitostmi a také se vzděláním a učením, kurzy a školení. Mars s planetkou Ceres se pohybují v oblasti  partnerství a dětí, tvorby a plodů, výtvorů. Vodnáři budou v květnu a červnu kreativní.

Úplněk ve Štíru  nastane 10/5/2017. S úplňkem uzavřou pracovní záležitosti. Úplněk vnese jasno  do oblasti kariéry a pracovního postupu. Mohou ukončit nebo začít novou práci.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017 ve znamení Blíženců. Novoluní přinese nová pracovní partnerství, pokud Vodnáři hledají partnera pro život, planety budou nápomocny. Novoluní otevírá vše související s dětmi, plozením a tvorbou. Toto je ideální čas na zplození potomka, vytvoření velkého díla. Slunce příznivě osvítilo rozšíření vědomostí, díky vzdělávání a rozšiřování vědomostí se Vodnáři posunou ve svém životě.

RYBY

Novoluní, které proběhlo koncem dubna, bude působit ještě deset dní v květnu. Rybám se otevírají možnosti cestovat a vzdělávat se. Mohou koupit nový dopravní prostředek. Začít studovat a vzdělávat se.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Ryby dostanou neočekávané zprávy ohledně peněz. Venuše se vrací zpět do Ryb, kdy učiní Rybičky krásné a nepřehlédnutelné. Ryby by měly plně využít pozitivního vlivu Venuše. Zlepšit svou vizáž, být všude vidět. Mars spolu s planetkou Ceres působí v tématu domova, rodiny, žen v rodině a zázemí. Ryby budou květen a červen vytíženy v souvislosti s domovem a bydlením.

Úplněk ve Štíru  nastane 10/5/2017. Úplněk  vnese jasno do vzdělávání, úředních záležitostí a také cest do ciziny. Uzavře a ukončí tato témata.

Květnové novoluní proběhne 25/5/2017. Novoluní otevírá nové možnosti s bydlením, přinese zlepšení rodinného zázemí. Ryby mohou využít přízně planet a zkvalitnit své obydlí a vztahy v rodině, zejména s ženami rodu. Slunce příznivě osvítilo oblast peněz a společného majetku. Ryby mohou očekávat velký posun v majetku, který sdílí s další osobou bankou či institucí. Půjčky, hypotéka, dědictví, společné jmění ve firmě.

Převzato od http://www.astrokarty.cz/horoskopy-na-kveten-2017/
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno