Jste zde


Horoskopy na 4. týden (19.1. až 25.1.)
Esoterika.cz

týdenní horoskop 4. týden 2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - čtvrtý týden roku 2015

1. Beran – něco vás bude hodně motivovat k dosažení mnohem lepších pracovních výsledků. Dá se říci, že tento týden bude pro vás zaměstnání na prvním místě. Single nemusí trávit tyto dny doma koukáním do zdi či do televize, mezi lidmi je potká milý románek. Roztažený žaludek je prevít, dejte si pozor na to, kolik toho jíte.

 

2. Býk – vhodný čas pro nachystání a prezentaci nových plánů. Podle horoskopu okolí vám chce naslouchat a čeká na váš názor k pracovním věcem. Neřešte finance s lidmi, které velmi důvěrně neznáte. S odvahou řekněte partnerovi, co vám na vztahu či jeho návycích vadí. Reakcí budete příjemně překvapeni. Nepodceňujte jemné škrábání v krku.

3. Blíženci – pokuste se koncentrovat hlavně na každodenních povinnostech, nemá smysl přemýšlet o vzdálenější budoucnosti, tento týden toho je před vámi v práci opravdu hodně. Partner se ukáže velmi tolerantní a chápavý, k příjemnému překvapení by mělo dojít o víkendu. Preventivní prohlídka na očním nebo u zubaře není vůbec špatný nápad.

4. Rak – nevyhýbejte se nepříjemným záležitostem a pokuste se dodělat práci z minulých týdnů. Každý nyní čeká, že uděláte zbytečnou chybu a pokusíte se přehodit své závazky na někoho jiného. Ve vztazích klid a mír, single mají vyšší šanci na lásku, zajímat by je měli Lvi a Kozorozi. Zdraví možná nebude úplně ideální, ale závažnější problémy vás nyní nečekají.

5. Lev – můžete porazit konkurenta či přímo nepřítele, se kterým už delší dobu máte v práci potíže, ale do boje se nepouštějte sami, je užitečné si nejdříve najít silného spojence. Partner si může mírně stěžovat na nedostatek pozornosti z vaší strany, snadno mu dokážete, že se mýlí. V druhé polovině týdne budete se cítit hodně unavení, odvolejte to, co není nutné a věnujte získaný čas odpočinku.

6. Panna – rozhodujte se až na základě většího počtu informací. Jestliže vás někdo bude nutit k tomu, abyste na jeho nabídky okamžitě reagovali, odmítněte ho. Nemyslí to s vámi dobře. Ve vztahu se objeví mnohem více požadavků a mnohem méně trpělivosti, bude trošku dusno. Vyhýbejte se mastným jídlům a cukru.

7. Váhy – pracovní úspěch spojený s finanční odměnou nebo povýšením je opravdu už na dosah ruky, stačí jen ještě trochu napnout svaly a vydat ještě trochu energie. Podle horoskopu se můžete zúčastnit mnoha zajímavých společenských akcí, každá bude příležitostí pro menší flirt či dokonce románek. Nepřehánějte to se sportovní aktivitou na čerstvém vzduchu, místo posílení imunity vás může čekat nějaké nachlazení.

8. Štír – ve firmě dojde k nějakým zmatkům, stůjte raději stranou a pozorujte, odkud vítr fouká. Další postup by měl vycházet až z pečlivě posbíraných poznatků. V rodinách a dlouhodobých vztazích klid a příjemná nálada. Single zatouží po změně. Lidé kteří trpí migrénami se nyní podle horoskopu nemají na co těšit.

9. Střelec – pokud se odhodláte poslechnout moudrou radu, kterou vám někdo nezištně na začátku týdne udělí, vše proběhne velmi příjemně. Možná se vám i trošku nafoukne peněženka. Na lidi opačného pohlaví budete působit jako magnet na železo, byla by škoda toho nevyužít. Vyhýbejte se lidem s malou rýmou či kašlem, od nich vám hrozí nejvíce.

10. Kozoroh – začínejte nové projekty, ale nezapomínejte ani na jiné povinnosti a termíny, které máte dodržet. Některé věci rozhodně není dobré odkládat. Týden bude finančně stabilní, můžete očekávat i mírné zlepšení. Podle horoskopu přichází skvělý týden pro zásnuby nebo svatbu. Čeká vás něco hodně romantického. Omezte své zlozvyky, tělo vám poděkuje.

11. Vodnář – tento týden vám s povinnostmi nikdo nepomůže, raději si vše naplánujte a zaměřte se hlavně na nejdůležitější záležitosti. Pracovně bude nejtěžší středa a čtvrtek. Váš život s partnerem tento týden možná nebude nejvášnivější, ale přesto vám přinese radost a pocit jistoty. Nedělejte si starosti s problémy celého světa a uvidíte, že i vaše nálada bude lepší.

12. Ryby – v práci se pokuste najít nějaký vlastní a originální způsob řešení svých povinností. Můžete se stát inspirací pro okolí a nadchnete i své nadřízené. Nové cesty mohou být obtížné, ale zisky pro objevitele jsou vždy největší. Partner se v první polovině týdne bude tvářit dost znuděně, ale nebojte se, je to jen maska. Fyzické i psychické zdraví bude podle horoskopu celkem v pohodě.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno