Jste zde


Vděčností můžeme změnit svět
VesteniOnline.cz

Vděčností můžeme změnit svět

Všichni slušní lidé na zeměkouli si přejí lepší svět. Nastává doba, kdy máme šanci život na zemi pozitivně změnit. Nejlepší způsob, jak si vytvořit prostor pro své touhy, pro šťastnější žití, pro vzájemnou lásku a porozumění, je meditace.

 

Známá šamanka a strážkyně moudrosti starých předků Kiesha Crowther alias "Malá babička“ nám poradí, jak správně meditovat a tím pomoci k vzájemné lásce na naší planetě. Budeme se zabývat vděčností, protože ta je nejblíže energii čisté lásky:

Najděte si chvilku na klidném místě, pohodlně se posaďte a zavřete oči. Položte nohy na Matku Zemi. Pomyslete chvíli na své Vyšší Já, na to nádherné Vyšší Já, které vás poslalo na tuto Zemi, které žije ve vašem těle právě teď. Uvědomte si, jak je to úžasné, že jste tady právě nyní. Vaše Vyšší Já nemůže být omezeno vaší tělesnou formou, je mnohem větší. Když si dáte ruku nad hlavu, vaše Vyšší Já dosahuje až tam, kam vaše konečky prstů. Na chvíli se teď zklidněte a prociťte své Vyšší bytí. Prociťte, jak jste nádherní a zázrační. Jste nádherná duše, které bylo dáno toto tělo Matkou Zemí. A jste na této pozoruhodné planetě právě teď, a jste to vy, vaše láska a vděčnost, které mohou změnit svět. A přesně to můžete společně s ostatními udělat.

Prociťte své Vyšší Já, své srdce, své spojení s Matkou Zemí. Prociťte každý gram vděčnosti, který jí můžete dát. Otevřete své srdce, co nejvíce můžete. Prociťte lásku ke všemu jejímu stvoření, k jejím krásným zvířatům všech možných tvarů a velikostí, která zde máme, jak jsou nádherná a úžasná. Prociťte lásku a vděčnost ke stromům, rostlinám, všem nádherným tvarům přírody, jeskyním, pouštím, ke všemu, co je na Matce Zemi. A nám se dostalo velkého požehnání, že to vše můžeme vidět a cítit. Prociťte hlubokou vděčnost.

Tato velká vděčnost vás doslova napojí na vyšší energie, pomůže vám pozvednout se, dosáhnout osvícení, dosáhnout vyšší vibrace. To je právě ta energie, která k nám přichází ze Slunce. Energie, které právě teď přicházejí na naši planetu, mají stejnou kvalitu.

Vdechněte energii ze svého Vyššího Já a všechnu lásku a soucit, které máte ve svém srdci pro tuto planetu a pošlete ji hluboko do Země. S nádechem shromáždíte veškerou svou lásku a soucit, veškerou vděčnost k sobě navzájem, ke zvířatům, k rostlinám, k Matce Zemi. A s výdechem tuto veškerou vděčnost pošlete hluboko do Matky Země, do srdce Matky.

Když to uděláme všichni, v různých zemích, v Austrálii, v Číně, na všech místech, kde právě jsme, sjednotíme svou energii. Silnější energie vždycky vyhrává. Energie lásky je mnohem a mnohem silnější než energie nenávisti. Když to uděláme společně, dokážeme zvýšit vibraci. Vytvoříme mocnou vibraci lásky. A pomůžeme planetě se změnit. Zvýšíme svoje energie. Pomůžeme si vzájemně k lásce na naší planetě. Umožní to našim tělům přijetí těchto nových energií a velmi vysokých frekvencí přicházejících na naši planetu. Vděčnost je stejná energie jako energie lásky a světla. Vděčností můžeme změnit svět.

Alena Horáková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

VesteniOnline.cz

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: www.vestenionline.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více