Jste zde


Klidný Buddha na dobrou noc v podání Nadi Konvalinkové je čirou slastí pro duši
RenataP

klidný buddha na dobrou noc

Příběhy motivované buddhismem jsou jednoduše tiché, krásné, nenásilné a přitom tak moudré.

 

Nemůžu hned zkraje nevyzdvihnout přiložené CD, kde pohádky namluvila Naďa Konvalinková. Jsou to úžasné pohádky jako všechny ostatní v tomto stylu, které Synergie vydala. 
Jsou uklidňující, psané krásným dětským stylem, který ukolébá i dospělého, a to především při poslechu. Naďa Konvalinková má úžasný hřejivý hlas, jako obrovskou náruč pro duši, která je unavená a potřebuje chvíli pokonejšit ve světě fantazie.
Děti byly nadšené.
A to bez rozdílu věku, troufnu si říci, že v té namluvené podobě zaujme kniha klidně i puberťáky, protože se nechají unést tím hojivým efektem.

Děti jsem tímto CD také budila a není hezčího rána, než když si pustíte něco takového a... třeba navíc ještě nemusíte toho dne vůbec vstávat.
Často se to nestává, ale i do brzkého dne plného povinností se vstává lépe s pomalu a polehoučku probuzenou duší. 

Je tu 18 pohádek, ale vzhledem k tomu, že se u nich velmi snadno usne a musíte je další den dát znovu, vám celá knížka vydrží neskutečně dlouho. 

ZÁVĚR KNIHY: Meditace a vizualizace, které jsou v závěru knihy jsou úžasné pro vlastní prožívání, pro učení se vědomému uvolňování - ty jsou snad v každých těchto pohádkových knihách a jsem na ně vždycky nejvíc zvědavá. 
Knížka s mnohostranným použitím, od čtení, po poslech, od povídání k usínání. Pro dospělé i děti!
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více