Jste zde


Feng shui Zuzana Musilová, Praha
PatrikB

Kontakt na Feng shui:

Web: www.fengshuiterapie.cz

 

Telefon: +420 603 757 274

E-mail: info@fengshuiterapie.cz

Feng shui Zuzana Musilová, Praha

Kubánské náměstí 1391/11

10000

Praha, Vršovice

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby Feng shui Zuzany Musilové:

Zabýváme se poskytováním Feng Shui poradenství pro domácnosti i firmy. Nabízíme osobní astrologické konzultace, výklady tarotů, lekce jógy a meditace. Zajišťujeme přednášky o astromódě i konzultace astromedicíny.

Vypracovala jsem mimořádný tréninkový program, který je zcela výjimečný. Účinnost programu je vynikající a nenajdete nic natolik komplexního, abyste obsáhli všechny oblasti života.

Feng Shui Terapie se svou ucelenou nabídkou programů vznikla, protože většina lidí má stále problém najít a navštívit odborníka, psychologa, poradce, který by byl schopen pomoci s jakýmkoli životním úkolem. Mezi takové úkoly patří např. problémy ve vztazích, nefunkční rodiny, zdravotní problémy, finanční problémy a nejrůznější životní krize, kdy vzniká obrovský prostor pro práci na sobě a možnost zlepšení kvality života.

Mé zkušenosti potvrzují, že podobné „problémy“ lze odstranit kombinací západní psychologie, východních technik a astrologie. Jde zejména o nauku feng shui, s níž úzce souvisí astrologie a tarot, s jejichž pomocí se upraví a zkvalitní vnější prostředí klienta. Spolu s terapií zaměřenou na nitro jde o vynikající metodu a péči o sebe sama sestavenou na míru každému klientovi, která nejen vyřeší životní strasti, ale účinně změní život dle individuálních představ klienta.

Praktické programy jako meditace, jóga, astromedicína (radixová medicína), astromóda jsou speciálně připravené tréninkové cykly, které postupně doprovází klienta kompletní prací s energií tak, aby byl schopen techniky praktikovat pro své vlastní využití.

Vzdělávací část je zastoupena přednáškami, semináři a možností osobních konzultací, kterých lze využít také pro jakékoli soukromé dotazy a otázky.

V praxi vše funguje podle velmi jednoduchého principu. Představte si vodovodní kohoutek. Voda časem zanese potrubí vodním kamenem, znečistí vodu a znemožní její tok kohoutkem. Stejně tak v životě mnohé nepříjemné zkušenosti a prožitky zanesou tělo a mysl bolestí, smutkem, strachem apod., až nakonec rezignujete na uskutečňování snů, které stály na začátku. Dny se naplní nutností, stereotypem, hádkami, nemocemi, neúspěchy a radostné prožívání či užívání si života zmizí. Aniž to vědomě vnímáte, vaše potrubí se ucpalo, životní síla přestala téct.

  • Nedaří se vám potkat toho pravého partnera?
  • Trápí vás rodinná nepohoda a časté hádky či nedorozumění ve vztazích?
  • Máte problémy s početím dítěte?
  • Nevycházíte s penězi? 
  • Trápí vás neustálé bolesti či zdravotní problémy?
  • Narůstají překážky v kariéře? 
  • Život vám neběží, jak by měl? 


Vaše potrubí se ucpalo.

S naší pomocí a programem na míru vámpomůžeme zlepšit váš život a začít znovu naplňovat vaše sny a přání.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více