Jste zde


Festival Evolution: Duchovní obohacení i zdravý životní styl v jednom
Esoterika.cz

 

Sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti je jen část zaměření Festivalu Evolution, který se kromě osobního rozvoje věnuje i zdravému životnímu stylu. Navštívit jej můžete o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival Evolution se letos koná již popatnácté a nese podtitul „Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak“. V březnu se na holešovickém výstavišti přestaví okolo 450 českých i zahraničních vystavovatelů z pěti tematických okruhů Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj.

Opět se zde tak můžete těšit na celou řadu inspirativních přednášek. Jako třeba na semináře z oblasti spirituální psychologie, regresní terapie, dozvíte se o propojení duší, nezvyklých zážitcích či využití intuice. Mezi tématy nebudou chybět astrologie, energetická cvičení nebo biotronika. Čekají na vás také novinky o relaxačních a léčebných centrech, meditačních technikách, masážích či homeopatii a aromaterapii.


Dar karmy i práce s traumaty

Zajímavou přednášku bude mít v pátek například Eva Baková, a to na téma Dar karmy. „Asi každý, kdo se začne zabývat věcmi mezi nebem a zemí, se jako jednu z prvních věcí dozví, že existuje karma, coby zákon působení příčiny a následku. V podstatě každý esoterik s karmou nějakým způsobem počítá, či s ní pracuje. Za léta praxe jsem si však všimla, že přesto všechno zůstává karma velmi nepochopená, a tím nemůže v plnosti sloužit k tomu, k čemu je určena.  A tak se děje, že nám tento boží dar pomáhá mnohem méně než by mohl,“ říká Eva Baková k přednášce s podtitulem Jak si z Božího daru omylem děláme Danajský dar.

Říká vám něco Diamantový dech? Ten vychází z toho, že prožité traumatické události z minulosti se zapsaly na úrovni mysli, těla i v přítomnosti ovlivňují tok životní energie. Na festivalu vám dvojice Adhiraj Plevris a Pushan Govind dá možnost díky pochopení Diamantového dechu se přes traumata přenést a zažít novou úroveň energie, hravosti a přirozené svobody vyjádření se. 

Jak se zbavit podvědomých vlivů traumatických zkušeností nastíní také německý lektor a duchovní kouč Gerhard Pieroth.

Kartářka a vědma Helen Stanku vás naučí pracovat s intuicí a terapeut v oblasti psychických a fyzických zkoušek Jaroslav Kalousek zase promluví o tom, co všechno ovlivňuje aktuální stav člověka. Jak poznat svůj životní úkol, žít tady a teď? Jak probudit v životě radost a vnitřní oheň bez obav a strachu? Odpovědi na tyto otázky najdete v přednášce Věry Várady na téma hledání spokojenosti a harmonie v životě. Přednášku doplní harmonizačním zpěvem Karel Kekéši.

Stres a nesoulad v partnerských vztazích působí ženě mnohá onemocnění. Homeopatie zdraví navrací. To alespoň tvrdí psycholožka Olga Šerá a homeopatka Marta Pražáková, které si připravily přednášku s výstižným názvem Homeopatie a nemoci současných žen. Monika Nika Skákalová chystá přednášku o tom, jak a proč čistit prostory a k čemu může vést, když to neděláme.


Bio produkty a ekologie


Během tří dnů se na Festivalu Evolution představí rovněž lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady. Odborníci z řad lékařů poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Těšit se můžete také na ukázkové lekce cvičení. Budete mít možnost seznámit se s Mohendžodárem, jógou nebo duchovní cestou Falun Gong.

Chybět opět nebude ani program pro rodiče a hlídací koutek s aktivitami pro nejmenší návštěvníky. Nezapomeňte také navštívit food zónu, jejíž nabídka uspokojí opravdu každého. A nevynechejte ani sekci věnovanou ekologii, ve které můžete výhodně nakoupit přírodní kosmetiku, ale i ekologické produkty a vychytávky do domácnosti.

Festivalové přípravy už jsou v plném proudu a my budeme rádi, když si třetí březnový víkend poznamenáte do svých diářů, protože na Festivalu Evolution vás obohatí na duchu i na těle. Více informací o akci najdete na www.festivalevolution.cz.


 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více