Jste zde


Poznejte sebe sama díky japonské metodě Reiki
Esoterika.cz

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet některou z mnoha alternativních medicín a poznat tak lépe funkci svého tělo, zkuste se ponořit do metody Reiki, která vás naučí zacházet s prouděním energie ve vašem těle a přiblíží vás k poznání sebe sama.

 

 

Shamballa Reiki

Co představuje léčitelská metoda Reiki?

Jedná se o alternativní medicínu pocházející z Japonska. Za objevitele této medicíny je považován Mikao Usui.

Metoda Reiky využívá centra čakry v lidském těle a s nimi pracuje. Skrz tato centra proudí energie, a pokud jsou centra vyrovnaná, může energie proudit plynule, člověk se je zdravý, netrpí nemocemi a cítí se fit i po psychické stránce.

Tato metoda pracuje také s aurou, což je energetické pole, které obklopuje celé tělo a blízce souvisí s prouděním energie.

Kurzy Reiky osobně i dálkově

Tato alternativní medicína je velmi oblíbená a díky tomu existuje mnoho kurzů, které můžete navštívit. Shamballa Reiki nabízí osobní i dálkové kurzy Reiki.

Kurz Usui reiki (1., 2. a 3. stupeň) – tento kurz je určen pro začátečníky, kteří se zde seznámí se správnou prací s reiki, zacházením s aurou, čakrami a meridiány (dráhy protkávající celé tělo).

Kurz Usui reiki mistr učitel (4. stupeň) – tento stupeň pokročilosti je vhodný pro ty, kteří chtějí učit vlastní žáky, ale také pro ty, kteří chtějí perfektně pochopit Reiki jako jednolitý celek; zde se naučíte všechny tradiční zasvěcovací postupy.

Kurz Usui reiki velmistr (5. – 14. stupeň) – tento kurz rozšiřuje vědomosti o tradičním systému a přidává další duchovní techniky a symboly; je složen z deseti navazujících stupňů a na každém z nich se předává jeden symbol velmistra, který násobí tok energie a posouvá vás blíže k celkovému poznání.

Kurz New Usui reiki – tento sytém vám ukáže nejen tradiční metody, ale také odlišné postupy a novou kvalitu energie; tento kurz je samostatný, není nutné projít těmi předchozími, vhodný i pro začátečníky.

Kurz Imara reiki – tento kurz je zaměřen speciálně na uvolňování a rozpouštění karmy, černé magie a učí vás odbourávat usazené emoce; vhodné také pro začátečníky, kurz je vyučován nezávisle a samostatně.

Osobní schůzky se konají v centru Prostějova. Schůzku si můžete dohodnout na internetových stránkách www.shamballa-reiki.cz. Pokud jste se rozhodli pro absolvování kurzu na dálku, ani to není to žádný problém.

Proč absolvovat kurzy v Prostějově

Kurzy Reiki v Prostějově jsou dostupné všem! Pokud se o tuto problematiku zajímáte nebo jste se jenom rozhodli vyzkoušet něco nového, neváhejte a objednejte se na některý z kurzů a naučte se používat čakry, auru a meridiány. Vaše tělo bude zdravě fungovat a vy se budete celkově cítit dobře.

Ke každému kurzu zdarma získáte mnoho výhod, mezi které patří například konzultace, poradenství, ale i pomoc, a to i po letech, dostanete praktické studijní materiály, které vám pomohou lépe pochopit podstatu Reiki, nebo například dvě diagnostiky čaker a aury před a po kurzu.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)