Jste zde


Will Bowen: Dopisy od Boha
RenataP

will bowen, dopisy od boha, synergie, recenze, psychologie

Radost je spolehlivou známkou boží přítomnosti… to je větička, kterou si z knihy budu navždy dobře pamatovat. Protože v radosti jste spokojení a vidíte svět užaslýma očima, vidíte skryté možnosti, vidíte „to svoje“… Ovšem také je tu další pravda, která stála za vznikem této knihy.

 

Radost je naším průvodcem, kterého je třeba si hýčkat, a také se ho ptát na odpovědi na otázky, jež nás trápí.

Jenže...

Duchovní inspirace mají krátkou životnost

Náš sbor se rozůstal a na bohoslužby chodilo stále víc lidí, jenomže já jsem na sobě úměrně tomu pozoroval, jak jsem čím dál tím vyčerpanější z usilovné snahy udržet všechny talíře (na žonglovacích tyčích svého života – poznámka ke kontextu) v potřebných obrátkách. Moje vlastní talíře se povážlivě kymácely a stoupalo riziko, že se kvůli tomu zřítí  k zemi i mnohé talíře těch, které jsem duchovně provázel.“

Toto si můžete zcela jasně představit, je to kolotoč, do kterého se dostanete velmi snadno i v jiných oblastech života. Will Bowen na základě této zkušenosti sepsal tuto knihu, která ač je malá a nenápadná, skvěle navazuje na jeho předchozí trilogii o světě bez stížností, a je asi nejhladivější knihou z celé série.

Je lehoučká jak výkladové karty.

Každá stránka je věnována jednomu dni v roce: je to tedy takový věčný kalendář.

- můžete si jí listovat jen tak... pro inspiraci

- každý den si otevřít náhodně jednu stranu

- usínat s náhodným (či přesně dahodou podobného formátu knih.

Ať je tedy nový rok 2021 lepší a šťastnější....

O autorovi: Will Bowen obohatil svět o program Svět bez stížností, Vztahy bez stížností a Šťastný život, který si získal miliony nadšených čtenářů. O jeho knihách se mluví v televizních pořadech, rádiích, fialové náramky, které nás udrží v nestěžovacím módu využívají i tisíce škol, firem a jiných organizací a upevňují tak pozitivní postoje v životě. A teď je tu kalendář, pár dopisů připomínající všeobecnou moudrost života. O svém tématu autor také aktivně přednáší na nejrůznějších akcích a sbírá tak další zkušenosti, které se přetavily například v tuto knihu.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2020, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více