Jste zde


Něžné Andělské karty pro děti od Doreen Virtue
RenataP

Dětské vnímání světa je čisté až průzračné. Skoro takové jsou i tyto karty, přesněji informace, které vám dají. Doreen Virtue zajímavým způsobem spojila andělskou a dětskou tématiku a vznikl přeněžný balíček vykládacích karet. Jsou určeny pro děti? Ptáte se možná… No ano, určitě svými obrázky děti zaujmou a kdoví, co z jejich ruček vyjde za zajímavé informace. Ale když je vezme do rukou dospělý, jsem si jista, že pocítí tu radost a křehkost lidské duše, která je tak otevřená novému a láskyplnému, že se jen těžko tento duši štěstím zalykající pocit popisuje.

 

No pak se zase dostaneme zpátky nohama na zem, ale i přesto mám pocit, že relaxační chvilka s těmito kartičkami za to stojí.

Důvěřujte sobě, své intuici, svým pocitům…

Zkusme si kartami jen tak vyložit. Pro příklad.

Obrázky na ploše

Každý něco cítí

Pravý přítel naslouchá tvým pocitům

Jemně

A když si otevřeme malou knížečku, která je ke kartám přiložena, můžeme si přečíst třeba o první kartě.

„Někdy je ti veselo, jindy smutno. Tato karta ti má připomenout, že každý má city, stejně jako ty. Maminka a tatínek mají city, tví učitelé také. Tvá zvířátka, všechny ostatní děti – každý něco cítí. Bůh nám dal city k tomu, aby nám pomáhaly najít správný směr. Naslouchej jim!“

No a zajímavá je i poslední karta, která je o Jemnosti.

„Jemně znamená v klidu, tiše, hezky a měkce. Tato karta říká, že máš být mezi milými lidmi a dělat jemné věci. Drž se stranou od počítačových her a hlučných lidí. Zklidni se modlitbou, maluj, vyráběj, jdi ven nebo buď se svým zvířátkem. To, že jiní lidé jsou hluční, neznamená, že ty máš být také. Jsi jemná a citlivá duše. Proto potřebuješ být s lidmi, kteří jsou stejně milí jako ty.“

Možná je při tomto výkladu čas si najít klidné místo v sobě, v duši, sám pro sebe. Je čas si uvědomit, že své potřeby mají nejen jiní lidé (jaké asi? Zkuste o tom přemýšlet?), ale především ty potřeby máte i vy sami. A je čas si nad ně sednout. Uvědomit si je a začít na nich pracovat. Držet se stranou chvíli od hluku okolního světa a jednoduše načerpat energii z klidu a pohody, lhostejno, jak k ní dojdete.

Tak třeba takhle to d Andělskými kartami pro děti od Doreen Virtue vypadá…. A to je milé, ne?

O autorce:

Doreen Virtue, Ph.D., je jasnovidná lektorka, doktorka psychologie, která pracuje s říší andělů, pořádá kurzy po celém světě, zabývá se andělskými terapiemi, komunikací s duchovním světe. S podobnou tématikou napsala knihu Andělská terapie, Léčení s anděly, Léčení s vílami a Poslové světla.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2017, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více